Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

I vjen fatura e telefonit 200 mijë dollarë, gruaja: Jeta ime mbaroi! Empty I vjen fatura e telefonit 200 mijë dollarë, gruaja: Jeta ime mbaroi!

Thu 20 Oct 2011 - 15:14
I vjen fatura e telefonit 200 mijë dollarë, gruaja: Jeta ime mbaroi! Gruaja1-300x183
Secili prej nesh ka një ndjesi aspak të mirë kur hap një faturë. Por një grua nga Florida u shokua kur pa faturën e telefonit të saj ku shënohej shifra 201 mijë dollarë. Më keq akoma kur Celina Aarons mësoi se nuk ishte një gabim teknik. Celina ka dy vëllezër të lindur shurdhë memecë. Shamir që është më i vogli është në shkollë e nuk punon ndërsa Celina i ndodhet afër për tu kujdesur për të. Mënyra më e lehtë për ta për të komunikuar është përmes mesazheve me tekst. Zakonisht kjo nuk përbën problem pasi Aarons ka një plan tarifor që fatura i shkon rreth 175 dollarë. Por Shamir shkoi në Kanada për dy javë. Celinas ju desh të shkëmbente afro 2 mijë mesazhe me të dhe të shkarkonte video. Pasi mori faturën Aarons tha “pyeta tre, katër herë. Seriozisht?. Isha duke qarë e duke bërtitur. Jeta ime mbaroi”. Duket se shërbimi roaming ka çuar faturën në atë masë dhe çdo megabyte është faturuar me 10 dollarë. Kompania që ofronte shërbimin telefonik pranoi ta reduktojë faturën në 2500 dollarë dhe i ka vënë kohë Celinas gjashtë muaj që ta paguajë. I vjen fatura e telefonit 200 mijë dollarë, gruaja: Jeta ime mbaroi! Article-0-0E6E9EB900000578-363_468x286-300x183
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

I vjen fatura e telefonit 200 mijë dollarë, gruaja: Jeta ime mbaroi! Empty Re: I vjen fatura e telefonit 200 mijë dollarë, gruaja: Jeta ime mbaroi!

Thu 20 Oct 2011 - 16:35
E paska fituar bingon se prapthi kjo... I vjen fatura e telefonit 200 mijë dollarë, gruaja: Jeta ime mbaroi! 1698836746

Po c'te thuash, eshte e pabesueshme!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi