Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Përdhunoi ish-shoqen e shkollës, rrëfehet 25-vjeçari Empty Përdhunoi ish-shoqen e shkollës, rrëfehet 25-vjeçari

Tue 25 Oct 2011 - 15:43
Përdhunoi ish-shoqen e shkollës, rrëfehet 25-vjeçari 38531_3
KORCË- 25- vjeçari Nertil Zenollari , i shpallur në kërkim pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një bashkëmoshatare dje para hetuesve ka rrëfyer ngjarjen e plotë.

“Pasi më qau hallin e konflikteve me bashkëshortin me të cilin sapo ishte divorcuar, iku në shtëpinë e prindërve ku ishte e vetme. Unë shkova pas, u futa në banesë dhe me gjithë kundërshtimin, unë përdhunova shoqen e shkollës! Dikur, para martesës, kemi pasur një lidhje bashkë. Jam penduar, por tani nuk ka vlerë më",- mësohet të ketë deklaruar dje para policisë, 25-vjecari dhunues.

Pas përdhunimit, vajza që ishte e divorcuar nga bashkëshorti, ka denoncuar në polici aktin e turpshëm. Në këto kushte, 25-vjeçari Nertil Zenollari është larguar për të shmangur arrestimin.

Viktimë e përdhunimit të ndodhur mbrëmjen e datës 16 shtator 2011 është shoqja e tij e klasës 25-vjeçarja F.M., banore e fshatit Gjon Babas të Korçës.

Një dite më parë, policia ka mundur të arrestojë përdhunuesin. Nertil Zenollari akuzohet veprën penale të "Kryerjes së marrëdhënieve seksuale me dhunë, me të rritura".
(e.m/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi