Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Korçë, përdhunoi ish-shoqen e shkollës, 25-vjeçari: Jam penduar Empty Korçë, përdhunoi ish-shoqen e shkollës, 25-vjeçari: Jam penduar

Sat 29 Oct 2011 - 16:52
Korçë, përdhunoi ish-shoqen e shkollës, 25-vjeçari: Jam penduar Korce1_policia5-300x209Pas arrestimit nga policia me akuzën e mardhënieve seksuale me dhunë, 25- vjeçari Nertil Zenollari është akuzuar se ka abuzuar seksualisht me një bashkëmoshatare, ish shoqe në kohën e shkollës.
Autori i ngjarjes ka dëshmuar në polici gjithçka që kishte ndodhur. “Pasi më qau hallin e konflikteve me bashkëshortin me të cilin sapo ishte divorcuar, iku në shtëpinë e prindërve ku ishte e vetme. Unë shkova pas, u futa në banesë dhe me gjithë kundërshtimin, unë përdhunova shoqen e shkollës! Dikur, para martesës, kemi pasur një lidhje bashkë. Jam penduar, por tani nuk ka më vlerë më”, ka thënë 25-vjecari.
Pas përdhunimit, vajza që ishte e divorcuar nga bashkëshorti, ka denoncuar në polici aktin e turpshëm. Në këto kushte, 25-vjeçari Nertil Zenollari është larguar për të shmangur arrestimin.
Viktimë e përdhunimit të ndodhur mbrëmjen e datës 16 shtator 2011 është shoqja e tij e klasës 25-vjeçarja F.M., banore e fshatit Gjon Babas të Korçës.
Një dite më parë, policia ka arrestuar përdhunuesin. Nertil Zenollari akuzohet veprën penale të “Kryerjes së marrëdhënieve seksuale me dhunë, me të rritura”
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Korçë, përdhunoi ish-shoqen e shkollës, 25-vjeçari: Jam penduar Empty Re: Korçë, përdhunoi ish-shoqen e shkollës, 25-vjeçari: Jam penduar

Sat 29 Oct 2011 - 17:30
Ta varrin o ta varrin...
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Korçë, përdhunoi ish-shoqen e shkollës, 25-vjeçari: Jam penduar Empty Re: Korçë, përdhunoi ish-shoqen e shkollës, 25-vjeçari: Jam penduar

Sat 29 Oct 2011 - 18:38
qmenduri ky njeri ka shum nevoj te sherohet
Sponsored content

Korçë, përdhunoi ish-shoqen e shkollës, 25-vjeçari: Jam penduar Empty Re: Korçë, përdhunoi ish-shoqen e shkollës, 25-vjeçari: Jam penduar

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi