Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Fëmija me leuçemi, fotoja përlot botën Empty Fëmija me leuçemi, fotoja përlot botën

Thu 3 Nov 2011 - 18:06
Fëmija me leuçemi, fotoja përlot botën Femija-me-leucemiKërkesa e thjeshtë e një nëne ka zgjuar fantazinë e e shumë përdoruesve të internetit e ka përlotur shumë të tjerë. “Kam një kërkesë: Kjo është vajza ime dhe ky është shoku i saj i ngushtë, i cili sapo është diagnostikuar me leuçemi.

A mund ta modifikoni foton me Photoshop, për ta shndërruar në diçka më argëtuese”, i është drejtuar nëna e vajzës komunitetit online të Bbilbay.

Kjo ka mjaftuar që njerëzit të përdorin fantazinë për ta shndërruar në foto që kanë lënë pa fjalë jo vetëm dy protagonistët e vegjël, por mijëra përdorues të internetit. Sfondi i fotove i çon vogëlushët herë në pikturat e Van Gogut, herë në peisazehe që të lënë pa frymë e herë të aventura fantastike.

“Nuk kam fjalë për ta përshkruar këtë që keni bërë”, ka shkruar babai i vajzës në faqen e internetit. – Gruaja ime ka qarë për një orë rresht”. Ndërsa për dy fëmijët, surpriza ka rezervuar shumë buzëqeshje.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Fëmija me leuçemi, fotoja përlot botën Empty Re: Fëmija me leuçemi, fotoja përlot botën

Thu 3 Nov 2011 - 18:09
uh sa meka prek ky rast sepse une i dua shum femit
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi