Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Detyron vajzën të zhvishet në Skype, arrestohet nëna Empty Detyron vajzën të zhvishet në Skype, arrestohet nëna

Fri 18 Nov 2011 - 14:34
Detyron vajzën të zhvishet në Skype, arrestohet nëna Skype-iphoneKa shkaktuar tronditje të madhe lajmi se nëna detyroi vajzën e saj të zhvishet në Skype, me shpresën se do të fitonte 20.000 dollarë.

Një 41-vjeçare detyroi vajzën e saj minorene të pozojë nudo për një të huaj në Skype sepse shpresonte që do të fitonte një kontratë 20.000 dollarëshe për një fotografi nënë e bijë veshur në bikini.

Anna Lussier nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballet me akuzat për abuzim me fëmijët pasi ajo vuri në rrezik vajzën e saj duke e detyruar atë të zhvishet para kamerës së një mashkulli të huaj që pretendonte se ishte fotograf.

Denoncimin në polici e bëri tezja e viktimës menjëherë sapo mori vesh lajmin.
Ndërsa e ëma pasi u ndalua nga policia, deklaroi: "Ekzistojnë shumë të sëmurë atje jashtë, i lenë të lirë dhe më kapin mua. Une jam viktima, tha e akuzuara. /albeu.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi