Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Kunata e princi: Paparacët më ndjekin si Dianën Empty Kunata e princi: Paparacët më ndjekin si Dianën

Sun 20 Nov 2011 - 16:42
Kunata e princi: Paparacët më ndjekin si Dianën Pipa1Londër, 20 nëntor 2011, NOA - Pippa Middleton del hapur kundër paparacëve: "Më ndjekin si Dianën", u ka thënë miqve të saj motra e bashkëshortes së princit William. Motra e vogël e Kate ështe marrë në shënjestër veçanërisht pas ndarjes me të dashurin e saj Loudon Alex. Dhe stafi i Familjes Mbretërore tani është veçanërisht i shqetësuar për sigurinë e vajzës, e ndjekur rregullisht nga fotografët me makina dhe motoçikleta.
"Pippa është më e fotografuar se Kate", ka thënë një pjesëtar i stafit, - edhe sepse gruaja e princit William gëzon mbrojtjen e truprojave të Pallatit pas dasmës së tyre prillin e kaluar. "Tani situata është jashtë kontrollit. "E presin jashtë shtëpisë dhe e ndjekin atë e kudo që ajo shkon," tha një mik, citojnë tabloidët britanikë.
a.q/NOA
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi