Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

Elita 5 shënon sukses me videoklipin “Nuk jam diktator” Empty Elita 5 shënon sukses me videoklipin “Nuk jam diktator”

Wed 23 Nov 2011 - 9:41
Ka disa javë që Elita 5 ka lansuar këngën dhe videoklipin “Nuk jam diktator”, projekt ky që shënoi kthimin e tyre pas gjashtë vjetësh mungese në skenë. Sipas Arifit, kjo këngë është pëlqyer mjaft shumë në publik, mbase kjo ka rezultuar edhe me kritikat pozitive që vazhdojnë t’i marrin akoma.Kënga “Nuk jam diktator” është përgatitur nga vetë anëtarët e rok grupit, ndonëse merita më e madhe i takon Virusit, i cili është marrë më shumë me përgatitjen e këtij projekti.Tani për momentin “Elita 5” është duke shijuar sukseset e këngës dhe më pas do të nisin përgatitjet për projektet e reja. “Mendoj se kjo mungesë e jona në skenë tani si duket po shpaguhet sepse arritëm të realizojmë një këngë për shijen e publikut tonë.Kënga ‘Nuk jam diktator’ që në fillim të lansimit është pëlqyer në opinion, ku deri më tani kemi arritur të marrim mesazhe të mira. Uroj që edhe në të ardhmen të kemi këngë të tilla që do të na sjellin suksese”, ka thënë Arifi për “Zëri”. Elita 5 tani do të jetë më aktive në skenën muzikore, dhe mungesa e tyre tani do të kompensohet me projekte të reja, të cilat do të realizohen për adhuruesit e tyre.
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Elita 5 shënon sukses me videoklipin “Nuk jam diktator” Empty Re: Elita 5 shënon sukses me videoklipin “Nuk jam diktator”

Wed 23 Nov 2011 - 12:12
Tema leviz tek VIP Shqiptare.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi