Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! Empty 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë!

Wed 23 Nov 2011 - 19:30
61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! 48645_2BERAT- E vrava gruan se më tradhtonte, e këtë nuk mund ta duroja. Mora motosharrën që kisha në makinë dhe i preva kokën!".

Kështu ka deklaruar dje në gjykatën e Beratit në seancën e masës së sigurisë, 61-vjeçari Gani Myrteli, i akuzuar për vrasjen e bashkëshortes, 63-vjeçares Resmie Myrteli nga Lapardhaja.

Në fund të seancës, gjykata vendosi masën e sigurisë "arrest me burgim" për bashkëshortin vrasës. Krimi makabër ndodhi mëngjesin e tre ditëve më parë në fshatin Lapardha të rrethit të Beratit.
Rrëfimi i 61-vjeçarit dje në sallën e gjyqit për krimin makabër, ka shokuar të pranishmit. Myrteli rrëfeu motivin dhe detaje të krimit…
Rrefimi
Akuzoheni se keni vrarë bashkëshorten, e pranoni krimin?
Po e kam vrarë, e pranoj…
Përse e bëtë krimin?
E bëra se ajo më tradhtonte e unë këtë nuk mund ta duroja. Kemi pasur sherre, zënka për këtë e probleme të tjera, por ajo vazhdonte në të sajën… Kohët e fundit, ajo rrinte tek njerëzit e saj..
Kur dhe si e vrave?
Thash që ma kishte sjellë në majë të hundës, veçanërisht kur u kthyem nga emigracioni në Greqi. Atje kemi dhe fëmijët, tre djemtë e tri vajzat të martuara.
Ku e kryet krimin?
Në rrugë. Ajo doli nga shtëpia e njerëzve të saj ku rrinte dhe unë e prita. Isha me gjithë makinë. U takuam, e nisi sherri. Kaq u desh dhe u nxenë gjakrat. Nuk mund të duroja më. Thash ma kishte sjellë në majë të hundës. Dhe unë reagova dhunshëm, e vrava.
Me çfarë e vratë?
Nxora motosharrën që punon me karburant të cilën e kisha në makinë dhe e ndeza… E drejtova në kokë të saj ku e preva disa herë, derisa u shtri në tokë e po jepte shpirt.
Po më pas?
Nuk u largova. Prita i qetë. Erdhi policia dhe më arrestoi e më çoi në qeli.
Jeni penduar?
Ç´rëndësi ka kjo! Ajo u bë dhe nuk kthehet më. Po thash, më tradhtonte, ma kishte sjellë në majë të hundës dhe nuk mund ta duroja më.

(el.me/GSH/BalkanWeb)
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! Empty Re: 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë!

Wed 23 Nov 2011 - 19:35
Cfare trimi grrrr grrrr

S'meriton respekt as e ndjera sepse paska pas epshe grrrr grrrr

Akoma i vinin menstruacionet???? 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! 721253 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! 721253
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! Empty Re: 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë!

Wed 23 Nov 2011 - 19:44
Te pasurit "epshe" dikush e ben te qenit i/e pa respektueshme ne syte tuaj? Rolling Eyes
Apo sepse eshte femer si lejohet!

Mos beni pyetje te pa kuptimta se e dini mire sic e dime te gjithe qe nje femer s'pushon se qeni femer edhe mbas mbarimit te menstruacioneve.. 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! 552763
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! Empty Re: 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë!

Thu 24 Nov 2011 - 15:01
Si trradhetia edhe hakmarrja, nje koburre jane...
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! Empty Re: 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë!

Thu 24 Nov 2011 - 15:58
Arjana shkruajti:Te pasurit "epshe" dikush e ben te qenit i/e pa respektueshme ne syte tuaj? Rolling Eyes
Apo sepse eshte femer si lejohet!

Mos beni pyetje te pa kuptimta se e dini mire sic e dime te gjithe qe nje femer s'pushon se qeni femer edhe mbas mbarimit te menstruacioneve.. 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! 552763


C'te bej une qe s'kuptoni ku ndodhet kuptimi me te pakuptimten!!!!
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! Empty Re: 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë!

Thu 24 Nov 2011 - 16:23
Jo une e kuptova shume mire ironine thjesht e theksova pak se ndoshta ju kishit mendim te gabuar per femrat qe jane ne menipauze 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! 721253
Sponsored content

61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë! Empty Re: 61-vjecari: Gruaja më tradhtoi, i preva kokën me motosharrë!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi