Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

prej Sun 16 Aug 2015 - 14:52


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

prej Sun 16 Aug 2015 - 15:38
Policia e Lushnjës ka vënë në pranga një 26-vjeçare, të denoncuar nga bashkëshorti i saj se e tradhtonte dhe e dhunonte në sy të fëmijëve.
Niko Trimi, 36 vjeç nga fshati Stan i Lushnjës, pak ditë më parë kishte denoncuar bashkëshorten e tij, Edmonda Trimi, 26 vjeçe  se përveçse e tradhtonte, edhe e dhunonte në sy të tri vajzave të tij të mitura 7, 5 dhe 3 vjeçe. Sipas 36-vjeçarit, prej tri ditësh bashkëshortja e tij ishte larguar nga banesa pa asnjë adresë, duke e lënë vetëm me tri vajzat. Policia e kishte shpallur në kërkim 26-vjeçaren për dhunë në familje, duke e arrestuar ditën e sotme.


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

prej Sun 16 Aug 2015 - 18:15
O ketij mire ja boka gruja .
Te rrofte mbiemri qe paske.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

prej Thu 20 Aug 2015 - 20:20
Monda dhe Niko Trimi pajtohen publikisht
Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë Monda-trimi
Çifti më i njohur i bërë publik ditëve të fundit, Niko dhe Monda Trimi janë pajtuar publikisht, dhe i kanë kërkuar falje njëri-tjetrit.

Niko Trimi denoncoi bashkëshorten e tij për dhunë në familje, dhe e akuzoi atë për tradhti. Por për hir të fëmijëve, ai kërkoi që gruaja e tij të kthehej sërish pranë tij, me kusht që t’i linte pas telefonatat dhe rrjetin social Facebook, dhe të kujdesej për të dhe dy vajzat e vogla.

Në videon e mëposhtmen Edmonda Trimi tregon se u largua nga shtëpia për shkak të opinionit në fshat, pasi burri i saj, çdo problem familjar e bënte publik. Ajo kërkon nga bashkëshorti që të mos e keqtrajtojë më, ndërsa Niko i premton, se gjëra të tilla nuk do të ndodhin më.
http://www.abingmedia.com/embed/103136#


Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

prej Thu 20 Aug 2015 - 21:16
Dhe tani do jetojn te lumtur  se bashku .deri ne fund te jetes .
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

prej Fri 21 Aug 2015 - 14:22
telenovela vazhdon...


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

prej Sun 23 Aug 2015 - 11:53
Thuaj se jane rrahur serish sapo kane ikur kamerat po he!


Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

prej Mon 24 Aug 2015 - 14:55
AnGeLiC shkruajti:Thuaj se jane rrahur serish sapo kane ikur kamerat po he!
eshte rrahur(burri) thuaj


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

prej Mon 24 Aug 2015 - 20:41
Sa mire ja ben,kshu kshu te mesoni e ju si eshte druri se disave jua kerkon menderja kyyyy Very Happy


Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

prej Tue 25 Aug 2015 - 2:41
Ha ha ha .Durrsako ,kshu tkesh I gru edhe ca pare borxh .e boj qef masanej.ha ha ha
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

prej Wed 26 Aug 2015 - 21:20
More e moret vesh? Trimit ju dogj shtepia dhe prap jane rrahur me gruan sepse ai dyshon ne te! jrj


Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Denoncimi i rrallë/ 36-vjeçari: Gruaja më dhunon, ka ikur nga shtëpia, më ka tradhtuar disa herë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi