Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 28
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

default Gruaja dhunon burrin e saj polic

prej Mon 30 Jul 2012 - 20:48
Gruaja dhunon burrin e saj polic 211fb1d06f9479a7650fc3bb47b93c8b_L


Dhuna në familje që zakonisht është një fenomen që u adresohet femrave vazhdon të shtoje radhët me burra. Pas dy vitesh dhune fizike dhe psikologjike nga e shoqja një ish-efektiv i policisë se shtetit 53-vjeçari Kujtim Katana ka vendosur te rrëfehet.

Ne zënkën e fundit ne çift Katana ka reaguar duke qëlluar gruan e cila e ka denoncuar ne polici. Ky ka qene edhe momenti qe 53-vjeçari ka bere publike dhunën qe e ka shoqëruar për këto dy vitet e fundit. Por gjykata ka vendosur ta detyroje te largohet nga banesa, duke e shtyre kujtimin dy here drejt vetëvrasjes. Sipas policisë çifti Katana është ne proces gjyqësor për divorc, kërkesë e gruas 48-vjeçare pas denoncimit qe i ka bere te shoqit ne polici.


Gabojmë
gjithmonë. Gabojmë nga inati, nga dashuria, nga xhelozia. Gabojmë për
të mësuar. Mësojmë që të mos përsërisim kurrë disa gabime. Gabojmë për
të kërkuar falje, për të pranuar që kemi gabuar. Gabojmë për tu rritur,
për t’u pjekur. Gabojmë sepse nuk jemi perfekt!

Meshkujt janë si macet. Kur i ushqen të gërvishtin. Kur i nxjerr jashtë, qajnë pas dere.

Gruaja dhunon burrin e saj polic Image
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi