Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Modelja çudit botën e modës, seksi edhe 58-vjeç (Foto) Empty Modelja çudit botën e modës, seksi edhe 58-vjeç (Foto)

Sun 27 Nov 2011 - 1:22
Londër, Angli, 26 nëntor 2011, NOA – Modelja Jilly Johnson mund të cilësohet pa frikë si një nga më jetëgjatat në kopertinat e revistave të modës. Është 58-vjeç dhe ende ka sukses në tregun e modës edhe pse vitet kanë kaluar mbi të si tek gjithë të tjetër.Modelja dhe aktorja ka pozuar së fundmi, pas 10 vitesh pauzë, për një revistë veshjesh intime, ku kritika e ka vlerësuar për performëcën ashtu siç do të bënte për një modele 20-vjeçare. “E freskët dhe me një lëkurë që shndrit” është komenti i një reviste mode, duke thekusar me pas se Johnson është bëre prej disa muajsh edhe gjyshe.Vet modelja tha se kur i kërkuan të bënte setin e fundit të fotove për veshjen intime nuk kishte pranuar. “Më kapi paniku. Kisha më shumë se 10 vite që nuk kisha dalë në faqen e parë të një reviste. Fola me trajnerin personal dhe nisa një seri të gjatë seancash në palestër për të bonifikuar trupin”, thotë modelja 58-vjeçare.

a.k/NOA

Në Foto: Modelja Jilly Johnson ne kporetinën e një reviste në vitin 1980 dhe në vitin 2011.
Modelja çudit botën e modës, seksi edhe 58-vjeç (Foto) 213
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Modelja çudit botën e modës, seksi edhe 58-vjeç (Foto) Empty Re: Modelja çudit botën e modës, seksi edhe 58-vjeç (Foto)

Sun 27 Nov 2011 - 13:15
Me mire te mos ekzistonin femrat fare se na semuren, nje e dy femra me brek shikon!!!
Behuni pak me llogjike mo...
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi