Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
jeta.17
jeta.17
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 400
<b>Hobi</b> Hobi : lEXIMI
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : KOSOV
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2011

Lilith Dezideria, vampirja 37-vjeçare e Berlinit Empty Lilith Dezideria, vampirja 37-vjeçare e Berlinit

Tue 6 Dec 2011 - 23:11
Lilith Dezideria, vampirja 37-vjeçare e Berlinit Lilithdesideriavampirja
Lilith Dezideria (37-vjeçare) nga Berlini i Gjermanisë bën një jetë jo të zakonshme. Ajo thotë se vampirët janë ndërmjet nesh, ndërsa ajo është njëra prej tyre.
“Gjaku është si drogë, vetëm se është më i fortë. E ka shijen e metalit, ndërsa mua më ndihmon të ndihem më mirë”, - thotë Lilithi.
Ajo shton se gjakun e provoi për herë të parë kur ishte 13-vjeçare, kur ishte djalë dhe kishte një lidhje homoseksuale.
“I dashuri im u lëndua derisa po bënim seks dhe gjaku më preku buzët. Me këtë bota ime ndryshoi, pasi të gjitha ndjenjat u bënë më të ndjeshme. Dëgjoja më mirë, ndërsa fillova ta shoh botën me syze të kuqe”, - thotë Lilithi, e cila jeton në Berlin, ndërsa në banesën e saj e ka edhe altarin në të cilin ndezë qirinj të zinj.
Shoqet e saj shpesh ia ofrojnë dorën, ndërsa ajo e pret me zhiletë dhe pi pak gjak.
Përveç se ndryshoi gjininë me anë të operacionit duke u bërë grua, Lilith pati edhe një operacion ku mprehu dhëmbët e syrit për t’i përngjarë më shumë vampirëve.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi