Shko poshtë
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Cilat jane kenget me te cilat identifikoni dashurite tuaja?

prej Fri 26 Feb 2010 - 14:14
Cilat jane kenget me te cilat identifikoni dashurite tuaja?
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Cilat jane kenget me te cilat identifikoni dashurite tuaja?

prej Fri 23 Nov 2012 - 22:33
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Cilat jane kenget me te cilat identifikoni dashurite tuaja?

prej Sat 24 Nov 2012 - 13:43


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Cilat jane kenget me te cilat identifikoni dashurite tuaja? N
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: Cilat jane kenget me te cilat identifikoni dashurite tuaja?

prej Sat 26 Jan 2013 - 3:49


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
Cilat jane kenget me te cilat identifikoni dashurite tuaja? Bar_glitter_crown_bar
Sponsored content

default Re: Cilat jane kenget me te cilat identifikoni dashurite tuaja?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi