Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Andrej Pejiç ky serb është një femër e hatashme   Empty Andrej Pejiç ky serb është një femër e hatashme

Thu 15 Dec 2011 - 22:01
Andrej Pejiç ky serb është një femër e hatashme   Serbi-1-142x190
Po, po, është shkruar korrekt. Ky serb është femër. Bëhet fjalë për top modelin Andrej Pejiç, 20 vjeç. Ai sfilon për emrat më të mëdhenj të modës për femra. Kësaj here ka vendosur të reklamojë një palë sutjena. E kështu është kthyer tamam në një femër. Ai nuk ka gjoks femëror, por për këtë rast është sajuar dhe askush nuk e beson se ai është një mashkull. Pejiç është një androgjin, që ka bërë famë për shkak të pamjes së tij pabesueshmërisht femërore. Ai u përfshi sivjet në listën e 100 femrave më seksi në botë të revistës FHM, por teksti që ishte përgatitur për të, u hoq pasi ishte tepër agresiv dhe fyes.//news-al.com

Andrej Pejiç ky serb është një femër e hatashme   Serb-2-142x190

Andrej Pejiç ky serb është një femër e hatashme   Serbi-3

Andrej Pejiç ky serb është një femër e hatashme   380831_332400913438003_141388129205950_1476269_595656207_n
Istogali
Istogali
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 1173
<b>Hobi</b> Hobi : Futbollii
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Istog
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/11/2011

Andrej Pejiç ky serb është një femër e hatashme   Empty Re: Andrej Pejiç ky serb është një femër e hatashme

Thu 15 Dec 2011 - 22:04
Te gjithe serbet jane keshtu Hahhahahaha race e flliqet nuk them kot une
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi