Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Juventini
Juventini
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 8638
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/10/2011

Femija qe ka alergji…Krishtlindjet Empty Femija qe ka alergji…Krishtlindjet

Tue 20 Dec 2011 - 19:29
Femija qe ka alergji…Krishtlindjet Download-222Alergji nga Krishtlindjet ka një fëmijë 3-vjeçar, i cili nuk mund t’i gëzohet dot festave.

Për të qenë më të saktë, vogëlushi Charlie ka alergji nga të gjitha “ëmbëlsirat e Krishtlindjeve”, çokollata dhe arrat, ndërkohë që kruajtje i shkaktojnë edhe pemët e Krishtlindjeve, plastike apo të vërteta!
Nëna e tij shpjegon se nëse vogëlushi prek një person që ka ngrënë kikirikë apo arra më parë, fillon të skuqet dhe të kruhet.

“Është e tmerrshme! E kuptuam kur ishte 18 muajsh. E mbante në duar një miku ynë që kishte ngrënë kikirikë më parë. Nuk mund t’jua përshkruar se si u bë atëherë djali im”, thotë nëna për “Daily Mail” dhe shpjegon s këtë vit do të jetë shumë e vështirë që të festojnë, pasi tashmë Charlie e kupton se të gjithë fëmijët e tjerë argëtohen gjatë festave, kurse ai nuk do të mundet.

Madje prindërit kanë frikë ta lënë vetëm edhe në kopsht gjatë periudhës festive, se mos ha diçka që mund ta dëmtojë…
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Femija qe ka alergji…Krishtlindjet Empty Femija Qe Ka Alergji…Krishtlindjet

Sat 24 Dec 2011 - 20:33
Femija qe ka alergji…Krishtlindjet Download-222


Për të qenë më të saktë, vogëlushi Charlie ka alergji nga të gjitha “ëmbëlsirat e Krishtlindjeve”, çokollata dhe arrat, ndërkohë që kruajtje i shkaktojnë edhe pemët e Krishtlindjeve, plastike apo të vërteta!
Nëna e tij shpjegon se nëse vogëlushi prek një person që ka ngrënë kikirikë apo arra më parë, fillon të skuqet dhe të kruhet.

“Është e tmerrshme! E kuptuam kur ishte 18 muajsh. E mbante në duar një miku ynë që kishte ngrënë kikirikë më parë. Nuk mund t’jua përshkruar se si u bë atëherë djali im”, thotë nëna për “Daily Mail” dhe shpjegon s këtë vit do të jetë shumë e vështirë që të festojnë, pasi tashmë Charlie e kupton se të gjithë fëmijët e tjerë argëtohen gjatë festave, kurse ai nuk do të mundet.

Madje prindërit kanë frikë ta lënë vetëm edhe në kopsht gjatë periudhës festive, se mos ha diçka që mund ta dëmtojë…
Ajo...
Ajo...
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 21467
<b>Hobi</b> Hobi : .
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Te shpia Re
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/05/2011

Femija qe ka alergji…Krishtlindjet Empty Re: Femija qe ka alergji…Krishtlindjet

Sat 24 Dec 2011 - 23:58
Temat u bashkuan
Sponsored content

Femija qe ka alergji…Krishtlindjet Empty Re: Femija qe ka alergji…Krishtlindjet

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi