Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Këpucët, ‘droga’ e Celine Dion: Kam 3 mijë palë Empty Këpucët, ‘droga’ e Celine Dion: Kam 3 mijë palë

Mon 26 Dec 2011 - 17:43
Këpucët, ‘droga’ e Celine Dion: Kam 3 mijë palë Shoecloset-celine-235x300Eshte nje kengetare me fame gjithandej botes dhe ndonje ‘ves’ edhe mund t’i falet. Celine Dion ka nje varesi te tmerrshme ndaj se ciles quhet pa ngurrim nje skllave. Jane kepucet. “Ka nga ata qe drogohen, e ka te tjere si puna ime qe blejne cizme e kepuce”- ka deklaruar ajo per Vanity Fair America.
Ajo ka treguar se ne vilen ku jeton ne Florida ka rreth 3 mije pale kepuce dhe per pasoje nje dhome gjigante eshte posacerisht per to.
Nje luks qe kengetarja, rritur ne nje familje te madhe me 14 femije e gezoi pasi arriti sukses ne boten e muzikes. Ajo numeron dhjetare milione disqe te shitur dhe nga realizimi i albumit te fundit do te shpjere ne shtepi rreth 20 milione dollare.
Chiara
Chiara
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 288
<b>Hobi</b> Hobi : kam shum se di ne cilin te specifikohem!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ku mami me lindi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/09/2011

Këpucët, ‘droga’ e Celine Dion: Kam 3 mijë palë Empty Re: Këpucët, ‘droga’ e Celine Dion: Kam 3 mijë palë

Tue 27 Dec 2011 - 21:38
boooooooooooo 3 mij pal scratch te lutem mi jap 10 pal mua
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi