Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Bleona: Ne 2012 kam nje enderr Empty Bleona: Ne 2012 kam nje enderr

Sun 8 Jan 2012 - 20:13
Bleona: Ne 2012 kam nje enderr Images.ashx_27-218x300Per momentin, kengetarja shqiptare eshte fokusuar shume te karriera e saj muzikore.
Ndersa lart e poshte thuhej se Bleona Qereti dhe bashkeshorti i saj Gani Bardha nuk kishin nje marredhenie te mire kohet e fundit, kengetarja jo vetem qe i ka mohuar keto fjale, por madje u ka dhene nje pergjigje te mire te gjitheve. Keshtu ajo, perveçse punon me Timbalandin per albumin e saj te pare ne anglisht, Bleona Qereti ka thene se mezi pret te behet nene dhe shpreson qe vitin tjeter kjo enderr t’i behet realitet. “Mezi po e pres diten kur do te behem nene. Shpresoj qe vitin tjeter do te behet realitet mbas kaq vitesh martese. Mirepo, Ganiu me kupton, mbasi ai me ka njohur si kengetare dhe u martua me nje kengetare, keshtu qe pasojat diheshin qe ne fillim”, ka thene Bleona. Megjithate, per momentin, kengetarja shqiptare eshte fokusuar shume te karriera e saj muzikore, madje pa modesti eshte shprehur se ajo qe po ben eshte pozicionimi i artisteve shqiptare ne radarin e muzikes boterore, si dhe vendosja e Shqiperise e Kosoves ne harte nje tjeter dimension./ikub/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi