Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

30-vjecarja: Shimpazeja më kërkoi që të martoheshim Empty 30-vjecarja: Shimpazeja më kërkoi që të martoheshim

Sat 14 Jan 2012 - 2:01
30-vjecarja: Shimpazeja më kërkoi që të martoheshim 50269SHBA- Gjëja e parë që mund të vini re te Carli Davidson, 30-vjece është se ajo është e bukur. Më pas vijnë tatuazhet e pafund të saj shumëngjyrëshe, dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe, që tema e tyre të mos ishte me kafshë.

30-vjecarja rrëfen se një shimpaze i kopshtit zoologjik, i cili ndodhet në Oregon, ku ajo punonte dëshironte që të martohej me të. “Shimpanzeja ekzaltohej kur unë e ushqeja, ndërkohë që më bënte me shenja dorën time të majtë, sa herë i afrohesha”,- rrëfen Carli.

Dashuria e 30-vjecares për kafshët lidhet me fëmijërinë e saj pasi ajo u rrit në kopshtin zoologjik të Portlandit, pak kilometra larg New York-ut ku ka nisur të fotografojë kafshët.

“Jetoja në një qytet të quajtur Croton në Hudson. Shtëpia ime ishte pak banesa larg Manhatanit, por jetoja shumë pranë një rezerve natyrale”, shprehet 30-vjecarja.
Nga aty ajo nuk është ndalur më së fiksuari momente me miqtë e saj më të mirë, kafshët. Fotot e saj janë vënë re madje nga Vanity Fair, The New York Times, BBC dhe Huffington Post. D.it,kjo e fundit i ka marrë dhe intervistën e sotme.
(el.me/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi