Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Modelja ushqen fëmijën edhe pas 16 operacioneve plastike Empty Modelja ushqen fëmijën edhe pas 16 operacioneve plastike

Fri 20 Jan 2012 - 2:00
Modelja ushqen fëmijën edhe pas 16 operacioneve plastike 50490_1BRITANI- Modelja britanike Alicia Douvall, e njohur më shumë për operacionet plastike sesa modelimin, pranoi se pas 16 operacioneve plastike të gjinjve sërish mund ta ushqejë fëmijën e saj me qumësht gjiri, raporton “Daily Mail”.

Modelja 32-vjeçarja e cila tashmë është e ve dhe ka edhe një vajzë tjetër 16-vjare shprehet se kjo është çudi e madhe, por ajo është shumë e lumtur për këtë fakt.

“A mund të besoni se unë mund t’i jap gji fëmijës edhe pas 16 operacioneve plastike që kam pasur, kjo është mrekulli”,- është shprehur Douvall.

Alicia gjatë intervistës pranoi se ka bërë më shumë se 50 ndërhyrje kirurgjike dhe ka shpenzuar mbi 1.2 milionë euro, por kurrë nuk ka qenë pishman për rezultatet, që sipas saj, janë të përkryera.
(el.me/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi