Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Cristiano Ronaldo i jep fund beqarisë Empty Cristiano Ronaldo i jep fund beqarisë

Sun 29 Jan 2012 - 19:03
Cristiano Ronaldo i jep fund beqarisë F.0128160100991_m

Cristiano Ronaldo po i jep fund beqarisë. Ai dhe supermodelja Irina Shayk do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në altar më 12 korrik pas një lidhje dy vjeçare.
Ylli portugez ka zgjedhur të vendosë kurorë me modelen ruse pas Kampionatit Europian.

Irina, raportojnë mediat spanjolle, është duke përzgjedhur fustanin e bardhë për ditën e saj të madhe. Dasma do të mbahet në Madeira, ishullin e Portugalisë ku ka lindur kampioni i familjes Dos Santos Riveira. /Dukagjini.com/Telegrafi/
EpiKada
EpiKada
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3107
<b>Hobi</b> Hobi : Jam fisnike kam zemren gure Si Shqiponja ne flamure Mburrem dhe jam krenare Qe kam lindur Shqiptare nga do qe te jem me ndjek fati se jam vajze LaBe hesapi!!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Cteduhetty
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2011

Cristiano Ronaldo i jep fund beqarisë Empty Re: Cristiano Ronaldo i jep fund beqarisë

Sun 29 Jan 2012 - 20:47
Urime nga zemra ime C.Ronaldo ,
shpresoje qe Irina pasi i dha fund publiciteteve te Intimissimi , te mos zhgenjehet nga ai qe kete perkrahe, dhe te mos lodhet nga tradhetite, qe mund te hasi gjate marteses !
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi