Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Zanfina Ismajli: Ndërhyrjet e mia estetike të përkohshme Empty Zanfina Ismajli: Ndërhyrjet e mia estetike të përkohshme

Sun 29 Jan 2012 - 21:23
Zanfina Ismajli: Ndërhyrjet e mia estetike të përkohshme Zanfina-ismajli-300x207Shumë është folur për ndërhyrjet kirurgjikale të këngëtares së njohur, Zanfina Ismajli, të cilat sipas saj duhet të konsiderohen diçka normale, mbi të gjitha sepse ndërhyrjet e saj janë sezonale dhe se nuk janë ndërhyrje kirurgu, por intervenime të cilat janë të përkohshme dhe me kalimin e kohës rikthehen në normale.
‘’Jo, nuk i kam me silikon (buzët). Kam treguar në emisionin ‘Oxygen’ detajisht rreth kësaj teme”, ka theksuar këngëtarja gjatë një prononcimi dhënë për mediat. Zanfina po korr shumë sukses me këngët e fundit, edhe përkundër konkurencës së lartë që mbizotëron në tregun kosovar, duke pasur parasysh se prania e shumë femrave seksi në skenë ka bërë që rivaliteti dhe intrigat të bëhen më të mëdha.
Ajo me forcat e veta dhe me ndihmën e së ëmës po mbijeton bukur, ndonëse i mungon shumë ndihma e së motrës, Adelinës. Këngëtarja pritet që këtë periudhë të shfaqet edhe me një videoklip të ri, si dhe të vazhdojë me koncerte nëpër vende të ndryshme.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi