Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute Empty 80 vjeçarja, punon si prostitutë

Fri 11 Nov 2011 - 19:34
Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute 946718874lajmetari946718874Hilda Breer, 80 vjeç, punon prej dy vitesh si prostitutë. E lindur në Argjentinë, ajo erdhi në Gjermani në vitin 1980. Tregon se në vendlindjen e saj ishte një yll telenovelash. “Kisha tre shtëpi, shtatë copa tokë. Kisha shumë para,” rrëfen ajo. Por kur mbërriti në Gjermani, me kalimin e viteve gjithçka iku. Mbeti pa asnjë kacidhe dhe në moshën 78 vjeçare vendosi të punoje në një shtëpi publike.

“Djemtë e rinj duan gra të vjetra. Në fakt në bordello nuk ka sa mosha ime. Por ata u treguan të sjellshëm”.

Klienti i parë i saj ishte një “gjahtar” 43 vjeç. 140 euro kushtoi një orë me Hilden. 80 euro shkuan për pronarin e bordellos dhe për taksat.

Por pas 15 muajsh, trupi i saj nuk mbante më. Ajo tentoi që të bënte seks përmes telefonit, por nuk i dinte fjalët. Klienti i parë ia plasi të qeshurës dhe nuk vazhdoi më tej. Meqë në bordello nuk e pranojnë më, ajo del rrugëve në kërkim të ndonjë klienti.
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute Empty Re: Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute

Fri 11 Nov 2011 - 19:39
Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute 3380435423 Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute 2974404696

Klientet e saj ????

C'degjon!!
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute Empty Re: Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute

Fri 11 Nov 2011 - 20:27
gjyshen ekan braktis klientat
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute Empty Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute

Mon 30 Jan 2012 - 21:41


k i dilte pensioni ndaj zgjodhi një rrugë tjetër për të siguruar jetesën. Gjermania Hilda Breer, 80 vjeç, punon prej dy vitesh si prostitutë. E lindur në Argjentinë, ajo erdhi në Gjermani në vitin 1980. Tregon se në vendlindjen e saj ishte një yll telenovelash. “Kisha tre shtëpi, shtatë copa tokë. Kisha shumë para,” rrëfen ajo. Por kur mbërriti në Gjermani, me kalimin e viteve gjithçka iku. Mbeti pa asnjë kacidhe dhe në moshën 78 vjeçare vendosi të punojë në një shtëpi publike. “Djemtë e rinj duan gra të vjetra. Në fakt në bordello nuk ka sa mosha ime. Por ata u treguan të sjellshëm”.
Klienti i parë i saj ishte një gjahtar 43 vjeç. 140 euro kushtoi një orë me Hildën. 80 euro shkuan për pronarin e bordellos dhe për taksat.
Por pas 15 muajsh, trupi i saj nuk mbante më. Ajo tentoi që të bënte seks përmes telefonit, por nuk i dinte fjalët. Klienti i parë ia plasi të qeshurës dhe nuk vazhdoi më tej. Meqë në bordello nuk e pranojnë më, ajo del rrugëve në kërkim të ndonjë klienti.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute Empty Re: Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute

Mon 30 Jan 2012 - 21:43
Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute 1698836746 Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute 1698836746
Sponsored content

Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute Empty Re: Nuk i del pensioni, 80 vjecarja punon si prostitute

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi