Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 85-vjeçarja që vendosi të bëhej prostitutë

prej Mon 26 May 2014 - 0:10
85-vjeçarja që vendosi të bëhej prostitutë 85-vjecarja-prostitute
Një 85-vjeçare nga Britania e Madhe është bërë e famshme në qytetin ku banon sepse ka vendosur të bëjë profesionin e prostitutës.

Pas vdekjes së bashkëshortit të saj, ajo ka filluar të praktikojë profesionin më të lashtë në botë duke habitur familjarët, por jo vetëm. 85-vjeçarja Sheila Vogel nga shoqëruesit e saj quhet Ruby Tuesday, Gran Dama ose Cecilia Bird. Gjyshja joshëse vendosi të bëjë prostitutën në moshën 81-vjeçare pas vdekjes së bashkëshortit.Sheila eksperiencën e saj e vendos në dispozicion për këdo që është i gatshëm të paguajë shumën prej 300 dollarësh në natë. Gruaja që ka 3 fëmijë, 3 nipa dhe 2 stërnipa ka deklaruar se është shumë konfidente me veten.

“Më pëlqen shumë kjo që bëj sepse unë e adhuroj seksin. Jam e lumtur që e kam mbajtur kaq mirë fizikun tim duke qenë ende e dëshirueshme nga meshkujt. Dhe duke i dhënë përgjigje atyre që thonë se jeta fillon pas moshës 40 vjeç, për mua ka filluar pas të 80-ve”, shton gruaja britanike.”shqiperi24.


85-vjeçarja që vendosi të bëhej prostitutë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: 85-vjeçarja që vendosi të bëhej prostitutë

prej Tue 27 May 2014 - 20:48
Kesaj I themi kurv plak.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi