Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë

prej Mon 27 May 2013 - 19:17
Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë 188Klajdi Toska një shqiptarë që jeton prej vitesh në Itali i ka vënë zjarrin banesës së ish-të dashurës bullgare.
Siç bëhet me dije nga autoritetet bullgaria nuk ka pranuar të punoj si prostitutë dhe më pas djali shqiptarë e ka dhunuar fizikisht e i ka djegur shtëpinë.
Agjensia e lajmeve ANSA ka shkruar sot se Toska i nxehur sepse e dashura, 30-vjeçare nga Bullgaria, nuk pranonte të punonte si prostitutë në rrugën kombëtare 14 mes Foggias dhe San Severos, i riu shqiptar e ka marrë për fyti dhe ka nisur ta qëllojë me forcë, edhe me grushta në fytyrë.
Vajza ka arritur t’i shpëtojë duarsh e të dalë në rrugë për të kërkuar ndihmë. Ndërsa gjen një patrullë karabinierësh dhe u rrëfen ngjarjen, vajza merr një telefonatë nga fqinjët që të trembur i komunikojnë se i fejuari Toska po i vë zjarrin shtëpisë së saj.

Menjherë pas kësaj policia ka arrestuar shqiptarin dhe ka filluar hetimet rreth ngjarejes./alb-observer.com/


Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
avatar
ai cuni
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 27
<b>Postime</b> Postime : 349
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/12/2012
http://cuni@info.al

default Re: Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë

prej Mon 27 May 2013 - 20:05
qeka i semure psiqik se nuk mund te shpjegohet ndryshe..........


Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë 452229 Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë 452229 Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë 452229
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë

prej Tue 28 May 2013 - 14:27
lajdi Toska një shqiptarë që jeton prej vitesh në Itali i ka vënë zjarrin banesës së ish-të dashurës bullgare.
Siç bëhet me dije nga autoritetet bullgaria nuk ka pranuar të punoj si prostitutë dhe më pas djali shqiptarë e ka dhunuar fizikisht e i ka djegur shtëpinë.
Agjensia e lajmeve ANSA ka shkruar sot se Toska i nxehur sepse e dashura, 30-vjeçare nga Bullgaria, nuk pranonte të punonte si prostitutë në rrugën kombëtare 14 mes Foggias dhe San Severos, i riu shqiptar e ka marrë për fyti dhe ka nisur ta qëllojë me forcë, edhe me grushta në fytyrë.
Vajza ka arritur t’i shpëtojë duarsh e të dalë në rrugë për të kërkuar ndihmë. Ndërsa gjen një patrullë karabinierësh dhe u rrëfen ngjarjen, vajza merr një telefonatë nga fqinjët që të trembur i komunikojnë se i fejuari Toska po i vë zjarrin shtëpisë së saj.

Menjherë pas kësaj policia ka arrestuar shqiptarin dhe ka filluar hetimet rreth ngjarejes./alb-observer.com/
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë

prej Tue 28 May 2013 - 14:30
"Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë"
me
"Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë"

U bashkuan dhe tema zhvendoset tek forumi "RAJONI"


Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Sponsored content

default Re: Ajo nuk pranonte të bëhej prostitutë, shqiptari e rreh barbarisht dhe i vë flakën shtëpisë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi