Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore

prej Sat 4 Feb 2012 - 12:52
Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 55531
Sheshi Tiananmen 5 korrik 1989


 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 55531
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 55532
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 55533
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 55534
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 55535
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 55537
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 55538
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 55539
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 555311
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 555312
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 555314
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 555316
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 555318
 • Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore 555319

Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore Spacer Fotot më kuptimplota të historisë njerëzore Spacer
Historia është e mbushur plot ngjarje dhe data historike për njerëzmin, të cilat të gozhduara në foto ilustrojnë dhe kthejnë në memorie copëza të gjurmëve së ngjarjeve që shkruan Botës. Shikoni fotot dhe do e kuptoni. (el.me/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi