Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

40-vjeçarja që po ruan virgjërinë derisa të martohet Empty 40-vjeçarja që po ruan virgjërinë derisa të martohet

Wed 15 Feb 2012 - 2:53
40-vjeçarja që po ruan virgjërinë derisa të martohet 549-150x150Charlotte Baird përpara 30 vitesh ju betua vetes se nuk do të flinte me askënd deri sa të gjente njeriun e duhur. Por tashmë kanë kaluar gjithë këto vite dhe ajo nuk ka gjetur askënd, madje as edhe një për të provuar puthjen e parë të dashurisë!
Ajo është menaxherja e një qëndre teatrale dhe është mjaft e kënaqur me jetën e saj. Megjithëse një beqare në moshë të madhe, ajo ndihet e lumtur pasi beson ende në bindjet e saj dhe për këtë gjen edhe mbështetjen e rrethit të saj shoqëror.
Gjatë këtyre 30 viteve ajo ka patur vetëm dy takime dhe asgjë më shumë. Megjithëse arsyetimi i saj i duket i logjikshëm, ajo nuk po mundet dot të gjejë njeriun e duhur për të.
“Më pëlqen jeta e beqarisë pasi mund ta mbaj jetën time nën kontroll. Më vjen keq për të gjithë ato femra që jepen pas dikujt dhe më pas përfundojnë zemërthyera,” ka thënë ajo.
Dhe për të ilustruar dëshirat dhe jetën e saj, ajo kujton filmin hollivudian “40-vjeçari i virgjër”. I urojmë Charlottës të ketë fatin e mirë, si të 40-vjeçarit në film.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi