Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Multimilioneri përfundon në psikiatri pasi shpenzon 20 milion dollarë për shopping

prej Fri 17 Feb 2012 - 1:52
Multimilioneri përfundon në psikiatri pasi shpenzon 20 milion dollarë për shopping Bazinet-217x300Ed Bazinet, një njujorkez 68 vjeçar i pasur, ka shkuar për tu zbavitur në Panairin Ndërkombëtar të Dhuratave në New York dhe ka shpenzuar plot 20 milion dollarë duke bërë pazar, për të përfunduar më pas në psikiatri.
Multimilionerit të “Porcelain Snow-baby figurines” i cili vuan nga një shqetësim bipolar dhe është maniak depresiv, iu deshën plot 5 ditë për të harxhuar shumën marramendëse. Shitësit e panairit thonë të çuditur se ai harxhoi plot 1.6 milion dollarë për 100 mijë copë sapunë që një zot e di se për cfarë i ka dashur. Megjithatë pas 5 ditësh shpenzimesh të çmendura që do i kishte zili çdo femër, ai pësoi krizë dhe u shtrua në psikiatri.
Mediat raportojnë se Bazinet që ka një pasuri prej 100 milionë dollarëshe dhe një apartament që kushton 28 milionë dollarë, ka shpenzuar njëherë tjetër në Paris 39 milion dollarë.


Multimilioneri përfundon në psikiatri pasi shpenzon 20 milion dollarë për shopping Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi