Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  Empty “Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”

Sun 19 Feb 2012 - 16:22
“Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  Tifozi-vogelMbrëmja e së premtes sigurisht nuk ishte shumë e mirë për Filipon, tifozin e vogël të Interit që në shkallët e stadiumit mbante në duar një pankartë të vecantë.

“Mund të fitoni? Përndryshe në shkollë do të më tallin! Faleminderit Filipo”. Kështu shkruhej në pankartën e vogëlushit.

Por për fat të keq, skuadra e vogëlushit humbi me rezultatin zhgënjyes 3-0 ndaj Bolonjës dhe e hëna, si ditë mësimore, mund të jetë e vështirë për të.

Kriza, drejtuesit e Interit “zbresin në fushë”

Humbja shokuese ndaj Bolonjës ishte e tepërt për Interin, e dyta radhazi në San Siro pas asaj kundër Novarës, dy skuadra me objektiva modeste në krahasim me skuadrën zikaltër.

Pikërisht për të kuptuar se cfarë po ndodh në kampin zikaltër, vetë drejtuesit kryesorë të klubit, bashkë me trajnerin Claudio Ranieri zhvilluan një takim me të gjithë lojtarët paraditen e së shtunës.

Takimi është zhvilluar pa praninë e mediave, por shtypi italian shkruan se trajneri Ranieri ka folur me të gjithë lojtarët në një përpjekje për të kuptuar se ku qendronte motivi jo vetëm i rezultateve zhgënjyese të ndeshjeve të fundit, por edhe i paraqitjes së dobët të skuadrës, e cila në dy ndeshjet e fundit ka pësuar 4 gola dhe nuk ka shënuar asnjë.

Në takim kanë qenë të pranishëm edhe drejtues të lartë të Interit, që nga drejtori teknik Marco Branca e deri tek zv/drejtori i përgjithshëm, Stefano Filucchi. Takimi u mbajt në një kohë kur skuadra po përgatitet për sfidën e rëndësishme në Ligën e Kampionëve, atë ndaj Marsejës që do të luhet të mërkurën në Francë.
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

“Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  Empty Re: “Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”

Sun 19 Feb 2012 - 18:08
“Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  Aaacbf

La risposta dei tifosi juventini al baby interista: "Filippo, o cambi scuola o..."
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

“Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  Empty Re: “Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”

Sun 19 Feb 2012 - 18:30
KJO ESHTE PERGJIGJA E NJE MLANISTI “Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  1698836746 “Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  1698836746
“Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  418443_10150680826060435_280286715434_11665684_2027536481_n

Live da Cesena!! Ahahahahhaah
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

“Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  Empty Re: “Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”

Sun 19 Feb 2012 - 20:08



“Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  57634

  • “Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  57631
  • “Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  57632
  • “Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  57633
  • “Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  57634
“Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  Spacer
“Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  Spacer
Pankarta e tij e ekspozuar gjatë ndeshjes Inter-Bolonja ka bërë në pak kohë xhiro në television dhe Web, duke u bërë simbol i interistëve. Sot në mëngjes takimi ‘i pajtimit’ me një nga idhujt e tij. Filippo, tifoz i Interit, është 9-vjec dhe ka populluar web-in pasi është shfaqur në stadium të premten në darkë me parkartën ku shkruhej: Mund të fitoni? Sepse në të kundërt në shkollë do më tallin’, duke marrë parasysh të gjitha rezultatet negative të skuadrës së Ranierit në këtë periudhe, edhe këtë herë e mundur me rezultatitn 3-0. Filippo është shoqëruar nga familja e tij kur ka shkuar të takojë kapitenin e zikaltërve Javier Zanetti, që i ka uruar mirëseardhjen dhe i ka dorëzuar një bluzë kujtimi për vizitën. (da.xha/BalkanWeb)
Sponsored content

“Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”  Empty Re: “Mund të fitoni? Përndryshe më tallin në shkollë!”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi