Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tashmë mund të bëjmë dhe seks në ajër, madje me çmim të lirë

prej Thu 23 Feb 2012 - 17:23
Tashmë mund të bëjmë dhe seks në ajër, madje me çmim të lirë Xf-150x150Seksi në fluturim, para pak kohësh ishte i mundur vetëm duke u mbyllur në tualetin e ndonjë avioni dhe kjo me shpresën që dikush të mos zbulonte.

Më tej erdhi një ofertë tepër interesante nga SwiftJet, që për herë të parë i ofronte çifteve pasiononte një shërbim të tillë në privatësi totale.

Ky shërbim, i cili quhet “Love is in the Air”. megjithatë është tepër i kushtueshëm e jo të gjithë ata që e dëshirojnë, mund ta praktikojnë atë, pasi është i vlefshëm kundrejt një pagesë rrotull 3 mijë eurove.

Gjithçka konsiston në kryerjen e marrëdhënieve seksuale në një lartësi prej 1 mijë e 600 metrash.

Së fundi mbërrin dhe një propozim me çmim tepër të arsyeshëm, që duhet thënë se përshtatet më së miri me gjendjen e krizës.

Shërbimi tashmë ofrohet nga një kompani ajrore e vogël private, Flamingo Air, e cila plotëson dëshirat seksuale të personave për një çmim prej 300 euro secili, në një fluturim që zgjat një orë në avionin e vogël Cessna.


Tashmë mund të bëjmë dhe seks në ajër, madje me çmim të lirë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi