Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Universiteti Oxford : Kemi gjetur kurën që shëron homoseksualët

prej Thu 23 Feb 2012 - 18:56
Universiteti Oxford : Kemi gjetur kurën që shëron homoseksualët ImagesNjë konferencë e paralajmëruar nga universiteti i Oxford-it është kundërshtuar nga studentët, lektorët dhe mbrojtësit e të drejtave të homoseksualëve. Konferenca bënte fjalë për një kurë për shërbimin e homoseksualizmit që ishte parashikuar të mbahej nga një grup kristianësh.

Ky grup që e konsideron homoseksualitetin si mëkat, thotë se me një terapi korrekte mund të shërojë këtë “sëmundje”. Organizatat për të drejtat e gejve thonë se ky grup po përhap homofobinë.

Universiteti ka reaguar duke thënë se nuk do ishte e shëndetshme ndalimi i kësaj konference por ka pranuar se mund të rishikojë politikat për rezervimin e konferencave të ngjashme.


Universiteti Oxford : Kemi gjetur kurën që shëron homoseksualët Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Poeti
Poeti
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 825
<b>Hobi</b> Hobi : Dashuria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : usa
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/09/2011

default Re: Universiteti Oxford : Kemi gjetur kurën që shëron homoseksualët

prej Thu 23 Feb 2012 - 19:10
po per less


'-Eshte e Sigurt,Se Me 'Anijen Tende Te Hipokrizis' Mund Te lundrosh Gjate Ne 'Detin e Sinqeritetit',Por Mos e Ve Ne Dyshim Se nje Dite Ke Per Tu Ankoruar Ne 'Portin e Zhgenjimit...!
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi