Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kur i jep “knock-out” vetes

prej Fri 24 Feb 2012 - 1:14
Kur i jep “knock-out” vetes Download-45Kick-bokseri kanadez Den Larivieri arriti të bëjë diç që rrallë kush mund ta bëjë. Në vend se ta godiste kundërshtarin, Den bëri një akrobacion dhe e nokautoi veten.

Nëse llogaritet edhe “vetënokauti” si sukses, ky kick-bokser me siguri do ta fitonte titullin menjëherë.

Ai në kërcim e sipër u përpoq ta godiste kundërshtarin Jeremy Kaponi, por humbi drejtpeshimin, ra dhe “u vetënokautua”.


Kur i jep “knock-out” vetes Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi