Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Femrat brune janë më besniket Empty Femrat brune janë më besniket

Fri 24 Feb 2012 - 2:03
Nje studim i fundit i kryer nga site i takimeve online ExtraConiugali.com, mbi nje kampion te nje mije femrave mes moshes 25 dhe 50 vjec, tregon se femrat me besnike jane brunet.Ndoshta kjo pasqyron nje proverb te vjeter i cili thote se, meshkujt preferojne bjondet por martohen me brunet, sepse jane me te besueshme.Floket bjonde i ndihmojne femrat te ndihen me sensuale dhe te papermbajtshme, e kunderta e femrave geshtenje me te besueshme.Po kuqet? Zbuloni se bashku me ne se cfare tregon ky sondazh argetues.72 per qind, e grave qe kane floke bjonde, te lyer ose natyral, do te ndiheshin me shume sensuale ne krahasim me femrat ngjyre geshtenje.“Ngjyra e flokeve mund te jete nje ndikim i madh mbi ate se si grate perceptojne veten e tyre dhe se si sillen dhe kjo eshte me te vertete mbreslenese se si grate mund te ndihen kaq ndryshe kur jane bjonde”, shprehet Alex Fantini, ideator i portalit.

Gjithmone sipas sondazhit, 36 per qind e grave me floke geshtenje jane te binudr se floket e erret i bejne ato me pak sensuale.

“Edhe kuqet kane tendence te jene shume trasgresive”. Te kuqe flake ose ngjyra e bakrit, floket e kuqe zbulojne te gjithe bukurine e nje gruaje krenare dhe pasionante”, vazhdon Alex Fantini. Gjithmone te ndezura dhe misterioze, kuqalashet jane shume sensuale dhe te gatshme te gezojne lirite e ndryshe. Por zoterinjte preferojne bjondet”, perfundon ai.
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 38
<b>Postime</b> Postime : 21456
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

Femrat brune janë më besniket Empty Re: Femrat brune janë më besniket

Fri 24 Feb 2012 - 16:13
...shpetova Femrat brune janë më besniket 81192
Engjelli Embel
Engjelli Embel
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 2575
<b>Hobi</b> Hobi : Poezia,Udhetimet..
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Folen E Engjejve..!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/11/2010

Femrat brune janë më besniket Empty Re: Femrat brune janë më besniket

Fri 24 Feb 2012 - 16:15
Aяjαиα shkruajti:Nje studim i fundit i kryer nga site i takimeve online ExtraConiugali.com, mbi nje kampion te nje mije femrave mes moshes 25 dhe 50 vjec, tregon se femrat me besnike jane brunet.Ndoshta kjo pasqyron nje proverb te vjeter i cili thote se, meshkujt preferojne bjondet por martohen me brunet, sepse jane me te besueshme.Floket bjonde i ndihmojne femrat te ndihen me sensuale dhe te papermbajtshme, e kunderta e femrave geshtenje me te besueshme.Po kuqet? Zbuloni se bashku me ne se cfare tregon ky sondazh argetues.72 per qind, e grave qe kane floke bjonde, te lyer ose natyral, do te ndiheshin me shume sensuale ne krahasim me femrat ngjyre geshtenje.“Ngjyra e flokeve mund te jete nje ndikim i madh mbi ate se si grate perceptojne veten e tyre dhe se si sillen dhe kjo eshte me te vertete mbreslenese se si grate mund te ndihen kaq ndryshe kur jane bjonde”, shprehet Alex Fantini, ideator i portalit.

Gjithmone sipas sondazhit, 36 per qind e grave me floke geshtenje jane te binudr se floket e erret i bejne ato me pak sensuale.

“Edhe kuqet kane tendence te jene shume trasgresive”. Te kuqe flake ose ngjyra e bakrit, floket e kuqe zbulojne te gjithe bukurine e nje gruaje krenare dhe pasionante”, vazhdon Alex Fantini. Gjithmone te ndezura dhe misterioze, kuqalashet jane shume sensuale dhe te gatshme te gezojne lirite e ndryshe. Por zoterinjte preferojne bjondet”, perfundon ai.
Fakt,Brune jam dhe jam shume besnike :vals: :vals: :vals: :vals:
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Femrat brune janë më besniket Empty Re: Femrat brune janë më besniket

Fri 24 Feb 2012 - 16:30
une jam BRUNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Sponsored content

Femrat brune janë më besniket Empty Re: Femrat brune janë më besniket

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi