Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Brazil, hajduti vë foton e Nicholson në pasaportën falco

prej Wed 29 Feb 2012 - 19:28Brazil, hajduti vë foton e Nicholson në pasaportën falco 59211

  • Brazil, hajduti vë foton e Nicholson në pasaportën falco 59211
  • Brazil, hajduti vë foton e Nicholson në pasaportën falco 59212
Brazil, hajduti vë foton e Nicholson në pasaportën falco Spacer
Brazil, hajduti vë foton e Nicholson në pasaportën falco Spacer
E vështirë të mos kuptosh që pasaporta e hajdutit brazilian Ricardo Sergio Freire de Barros, 41 vjec, është falco. Burri e ka prezantuar atë në një bankë të Recife në tentativën për të hapur një llogari, por nënpunësi e ka kuptuar menjëherë në foto aktorin e njohur Jack Nicholson dhe ka njoftuar policinë. Edhe në deklaratën që policia braziliane ka bërë ka deklaruar :’Nuk ka asnjë ngjashmëri midis aktorit dhe hajdutit’. (da.xha/BalkanWeb)


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Brazil, hajduti vë foton e Nicholson në pasaportën falco 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Re: Brazil, hajduti vë foton e Nicholson në pasaportën falco

prej Wed 29 Feb 2012 - 19:29
hajde polici hajde me keq se kjo policia jone


Pra, mallkue njai bir Shqyptari,                                                 Brazil, hajduti vë foton e Nicholson në pasaportën falco 1911676_1468334666723430_821038500_n                                                  
                      qe këtë gjuhë të Perëndis',                
                      trashigim, që na la i Pari,        
                       trashigim s'ia len ai fmis;
edhe atij iu thaftë, po, goja,
që përbuzë këtë gjuhë hyjnore;
qi n'gjuhë t'huej, kur s'asht nevoja,
flet e t'veten e lèn mbas dore.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi