Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Jack Nicholson: “U plaka, nuk kam energji për femrat” Empty Jack Nicholson: “U plaka, nuk kam energji për femrat”

Sat 10 Nov 2012 - 16:00
Message reputation : 100% (1 vote)
Jack Nicholson: “U plaka, nuk kam energji për femrat” 190px-Jack_Nicholson.0920Aktori injohur Jack Nicholson festoi para pak kohësh 75 vjetorin e tij dhe tashmë, edhe pse nuk e ka problem kur e thërresin Kazanova, e pranon se në këtë moshë, vërtet nuk ka më energji për femrat.
“Unë jam një person ekstrem. Kur dikush më thotë: Jack ti je një ‘kazanova’ i thjeshtë, nuk e mohoj. Por jeta e prej zhigoloje edhe në jetë edhe në letërsi disi gjithmonë përfundon keq dhe kësaj ia kam frikën. Prandaj, disa filmat e fundit që unë kam bërë, jam sjell shumë modest. Pas regjistrimit, unë shkoja në dhomën e hotelit dhe nuk largohesha. Unë nuk kam më energji për argëtim pas xhirimeve, as për femrat që ishin pjesë e këtyre ndejave. Kurse dikur kjo nuk ishte aq e lehtë. Nëse ne kemi xhiruar në Londër, “puna ime”, pas xhirimeve ishte të shkoja nga ‘ndeja në ndejë’ në tërë qytetin dhe t’i pushtoja femrat e tij (qytetit)”, është shprehur aktori i njohur në një intervistë mediatike.
Megjithatë kur kthen kokën pas i vjen keq për dicka që po të kishte këto medn do e korrigjonte. Ai tashmë beson se kishte për të qenë më i lumtur nëse do të mund të kontrollonte zemërimet e shpeshta gjatë jetës së tij. Jeta për të, mendon ai, kishte për të qenë më e bukur nëse do të qeshte më shumë./alb-observer.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi