Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Falenderoj !!!........

prej Sun 24 Jan 2010 - 22:54
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Falenderoj perzemersisht nga ana ime KLEAN, qe me mbeshteti mjaft per te krijuar kete forum,per punen qe ka bere deri tani i jam shum mirenjohese dhe per ndihmen qe me jep duke me mesuar dhe njekohesisht nga VIGANI sepse ka treguar shum durim me mu dhe mori pjese e ai me njohurite e tij per te hapur kete forum,flm e te gjith ju anetare qe me prezencen tuaj na nderoni ketu,ju flm te gjithve nga zemra  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy

Vigani
Vigani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 105
<b>Postime</b> Postime : 3582
<b>Hobi</b> Hobi : Muzika
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 28 Feb 2010 - 20:36
Flm zotin qe me takoi me tyJehona
Jehona
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 190
<b>Hobi</b> Hobi : okk
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Strug
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 13/02/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Mon 8 Mar 2010 - 18:20
FALEMINDERIT ZOTT . QE SME PASKE HARRUER
FALEMINDERIT TE GJITH QE JENI MIQ TE MIJ
THJESHT NJE FALEMINDERIM DHE
JU DUA SHUMMMM ... E LUMTUR SI KURR ME PAR
(KISSSESSSSSSSSSSSSSSSSSSSS ) :)
DoNì
DoNì
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Postime</b> Postime : 74
<b>Hobi</b> Hobi : Dashuria
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/03/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 9 Mar 2010 - 1:03
falenderoj anna Falenderoj !!!........ - Faqe 2 52802
DoNì
DoNì
n'Progres
n'Progres
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Postime</b> Postime : 74
<b>Hobi</b> Hobi : Dashuria
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/03/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 9 Mar 2010 - 1:03
falenderoj ZOTIN se me ka dhuru shendetin
BeLti
BeLti
n'Progres
n'Progres
<b>Postime</b> Postime : 65
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mitrowicë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/02/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 26 Mar 2010 - 21:07
Falenderi te gjithve!
Sabrina
Sabrina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Postime</b> Postime : 237
<b>Hobi</b> Hobi : haha
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 23/03/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 26 Mar 2010 - 21:08
E Falminderoj Zotin qe meka krijuar si nje Lule
BeLti
BeLti
n'Progres
n'Progres
<b>Postime</b> Postime : 65
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mitrowicë
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 07/02/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 26 Mar 2010 - 21:09
Falenderoj ANNEN qe ja jepi Graden moderatore sabrines! urime!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sat 27 Mar 2010 - 15:21
falenderoj zotin qe ezistoj
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sat 30 Oct 2010 - 9:43
falenderoj anenavatar
Rezarta
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 1
<b>Hobi</b> Hobi : leximi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : prishtina
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/12/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 15 Dec 2010 - 20:35
Falenderoj !!!........ - Faqe 2 492502122 .po me pelqen shum forumi shqiptar .e falemderoi Zotin qe me ka krijuar si Falenderoj !!!........ - Faqe 2 2336963486
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 15 Dec 2010 - 20:40
Rezarta shkruajti: Falenderoj !!!........ - Faqe 2 155519 .po me pelqen shum forumi shqiptar .e falemderoi Zotin qe me ka krijuar si Falenderoj !!!........ - Faqe 2 407397


Rezarta mire se erdhe ne kete forum yllo,e ne ju falenderojme ju per regjistrimin tuaj ketu por per tu njohur me mire hapeni nje prezantim tuajin tek kategoria ose po jua hap une pa problem motra klm Falenderoj !!!........ - Faqe 2 322547


Falenderoj !!!........ - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 15 Dec 2010 - 20:49
miken time anen per gjithcka
Salomi
Salomi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 2617
<b>Hobi</b> Hobi : shoping
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne zemren e Shqiperise
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 01/02/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 15 Dec 2010 - 21:01
falenderoj familjen qe me rriti me mund e me mesoi te jem njerezore e jo kafshe sic jan shnderru njerezit sot..


Nese nje dite do te qash,
Me kerko!
S’te premtoj qe do te mundem te te bej te buzeqeshesh,
Por mundem te qaj me TY!
Nese nje dite do deshirosh te ikesh larg,
Me kerko!
S’te premtoj qe do mundohem te te ndaloj,
Por mundem te vij me TY!
Nese nje dite nuk do deshirosh te flasesh me njeri;
Me lajmero…
Te premtoj qe do te jem i heshtur!
Por…
Nese nje dite do me kerkosh dhe nuk do me gjesh…
Eja per vizite…
Ndoshta kam nevoje per TY…
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Thu 16 Dec 2010 - 12:27
qe ajm ketu e juAmelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Thu 16 Dec 2010 - 12:27
falenderoj zotin per gjithcka me ka dheneMalvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 2 Jan 2011 - 16:20
Anen per kete forum kaq te kendshem qe ka krijuar dhe te gjithe antaret e ketij forumi qe kaloj pak nga oret e dites time kaq bukur ketu


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 2 Jan 2011 - 16:21
Falenderoj !!!........ - Faqe 2 89497 Falenderoj !!!........ - Faqe 2 89497 ju falenderoj e une motra qe merni pjese,se ju e mbani ate Falenderoj !!!........ - Faqe 2 322547


Falenderoj !!!........ - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 2 Jan 2011 - 16:23
Flm se je ti qe jemi ne


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 2 Jan 2011 - 16:32
Falenderoj ate qe me ka sjell ne kete jete edhe krenare per ate qe me ka mesuar deri tani Nenen time Faleminderit per gjithcka Falenderoj !!!........ - Faqe 2 93318 Falenderoj !!!........ - Faqe 2 93318 Falenderoj !!!........ - Faqe 2 93318
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 2 Jan 2011 - 17:01
Klean per ndihmen e saj ne forum dhe per gjithcka qe me ka mesuar mua :)


Falenderoj !!!........ - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Malvina
Malvina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 76
<b>Postime</b> Postime : 3690
<b>Hobi</b> Hobi : wow
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ketu
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 11/12/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 2 Jan 2011 - 20:22
Falenderoj b......qe e kam ne jeten time


https://www.youtube.com/v/D6rBP4euSUM[/flash]
Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Wed 5 Jan 2011 - 13:37
falenderoj komshien qe me dha fare kosi Falenderoj !!!........ - Faqe 2 45550 Falenderoj !!!........ - Faqe 2 1698836746Amelia
Amelia
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 6705
<b>Hobi</b> Hobi : Ngacmimet
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi torte
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2010

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sat 15 Jan 2011 - 13:29
Falenderoj cdo njeri qe kam ndeshur ne jeten time...Flm njerezve qe me kane ndejtur prane ne momentet kur kisha me shume nevoje.Me treguan qe miqesia e vertete egziston...Flm edhe atyre qe me kane thene :JO...Me bene te kuptoja se mund t'ja dilja dhe pa ta...Flm njerezve qe me deshen...Me mesuan magjine e te ndjerit e dashuruar...Flm familjes sime...Me kane qendruar prane ne cdo hap duke me bere te kuptoj se edhe nese askush nuk do te me donte,s'do te isha kurre vetem..sepse ata do te ishin gjithmone me mua..Flm atyre qe me perbuzen...Me mesuan se ne kete jete do provohen te gjitha...Flm njerezve qe me zhgenjyen..Me mesuan te mos jem gjithmone naive...Flm edhe atyre qe me gjenjyen...Prej tyre mesova qe jo gjithcka eshte si duket...FLM TE GJITHEVE!JU ME MESUAT TE RRITEM...Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 10 Apr 2011 - 6:44
Falenderoj te gjithe ketu qe me duan e me rrespektojne.....
juli
juli
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 33
<b>Hobi</b> Hobi : sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/03/2011

default Re: Falenderoj !!!........

prej Thu 21 Apr 2011 - 14:19
falenderoj zotin qe sot eshte kohe e mirTimi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 22 Apr 2011 - 20:42
Falenderoj te gjithe ketu ne forum qe me rrespektojne e me duan.....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Sun 1 May 2011 - 18:51
Falenderoj zotin qe me la te jetoj e te provoj se si eshte te ecesh me kembet e tua .
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Mon 2 May 2011 - 4:27
Falenderoj kete gocen qe me perkrah ne cdo aspekt....
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 3 May 2011 - 21:14
Kete lart qe ka dite qe sesht fut ketu Merzitur si thu ti
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 3 May 2011 - 21:15
falenderoj inen per rrespekitn ndaj mejeAnonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 3 May 2011 - 21:17
Falenderoj edhe une kete lart se eshte shume i mire me mua
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 3 May 2011 - 21:26
falenderoj prinderit deri me sod per gjdo gje
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 3 May 2011 - 22:34
Falenderoj, zotin qe me dha jeten dhe te drejten ta jetoj ate.
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Falenderoj !!!........

prej Tue 3 May 2011 - 22:45
falmenderoj te gjithve atyre si me rrepektojnTimi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 6 May 2011 - 14:14
Falenderoj ZOTIN qe me mbron e nuk me lere qe te futem aty ku nuk e meritoj e me jep rrugen e drejt...e me orjenton ne ate qka meritoj... Falenderoj !!!........ - Faqe 2 322547
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 6 May 2011 - 14:15
Falenderoj prinderit e mi qe me ben njeri me edukat e te sjellshme
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 6 May 2011 - 14:18
Falederoj kete larte qe me ben shoqeri ne forum e me hec merzine ndonje her....
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 6 May 2011 - 14:18
te gjithe anetaret e ketij forumi qe me pranine e tyre i japin gjallerim ketij forumi Falenderoj !!!........ - Faqe 2 426929


Falenderoj !!!........ - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 6 May 2011 - 14:31
Timi shkruajti:Falederoj kete larte qe me ben shoqeri ne forum e me hec merzine ndonje her....
edhe une ty te flm
Timi
Timi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
<b>Postime</b> Postime : 6346
<b>Hobi</b> Hobi : internet
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/11/2010
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Falenderoj !!!........

prej Fri 6 May 2011 - 18:11
Edhe une falenderoj te gjithe ketu qe jane prezent qe na japin vullnet qe te jemi ketu ende....
Sponsored content

default Re: Falenderoj !!!........

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi