Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Ariel Sharon Ish kyeministër i Izraelit !!

prej Tue 13 Mar 2012 - 0:13
Ariel Sharon

Ish kyeministër i Izraelit

i cili i shtypi dhe mbyti muslimanët e Palestinës

qe 6 vite ndodhet në komë

e shijon denimin e kësaj dynjaje

dhe në ditën e gjykimit do ta shijoj denimin edhe më të hidhur.

Këto janë argumente të Zotit për njerëzit por pak ka që mendojn.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi