Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Truket për një dekolte seksi dhe gjoks tërheqës Empty Truket për një dekolte seksi dhe gjoks tërheqës

Fri 16 Mar 2012 - 15:49
Po vjen stina e ngrohtë e natyrisht, gjëja e parë që bëjnë femrat është lirimi i qafës nga shallet apo golfet, duke synuar hapjen sa më shumë të dekoltesë dhe pjesës së gjoksit. E për t’u ndjerë sa më seksi dhe të bukura në këtë pjesë të trupit, duhet natyrisht që të dini si ta trajtoni atë.Së pari, mos harroni të qëndroni me shpinën drejt gjithmonë. Shihuni para pasqyrës dhe shikoni se si pamja e e dekoltesë tuaj do të ndryshojë menjëherë, nëse mbani qëndrim të drejtëSë dyti, kryeni sa më shumë ushtrime, të paktën 2-3 herë në ditë nga ato që kanë lidhje me shpinën tuaj. Përshembull, shtrini drejt këmbët tuaja dhe përthyeni shpinën duke tentuar t’i kapni majat e tyre me duar. Do të shihni si do të liroheni menjëherë nga pesha e shpinës, duke e lënë gjoksin që të duket edhe më bukur.

Në fund, kujdes me zgjedhjen e reçipetave gjatë verës. Duhet të jenë sa më të lehta dhe të tilla që të nxjerrin në pah formën e vërtetë të gjoksit, sa më natyral, pa qenë nevoja e sforcimeve.

e.t/NOA
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi