Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire” Empty Vajza që pi rregullisht benzinë

Sun 11 Mar 2012 - 19:51
E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire” Vajza-qe-pi-rregullisht-benzineE droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire” Vajza-qe-pi-rregullisht-benzine-2Benzina për këdo mund të jetë mjaft e rrezikshme thjesht të marrish avujt e saj dhe jo më të pish.
Por ja që ndodh dhe kështu dikush të bëhet e varur nga pirja e saj.
Kjo ndodh me një vajzë e cila mund të jetë e vetmja e cila ka pësuar varësi nga pirja e benzinës.
Programi amerikan “My Strange Addiction” (Varësia ime e çuditshme) transmetoi ditën e shtunë historinë e pabesueshme të adoleshentes. “Edhe pse më djeg në gojë, më bën të ndihem mirë”, deklaroi vajza, e cila konsumon deri në 12 lugë çaji, me benzinë në ditë.
Nëna e saj nuk e besoi në fillim por më vonë ajo ndjeu erën e fortë të benzinës në frymën e saj.
Shannon pranon që gjatë vitit të kaluar të ketë pire rreth 25 litra benzinë.
Departamenti i shëndetsisë New York shkruan se duke qënë toksike ajo shkakton djegie, të vjella, diarre dhe në sasi shumë të mëdha, përgjumje ose vdekje.
Varësia e Shannon nga gasoline, erdhi pas disa ditësh kur një burrë në Karolinën e Veriut vdiq nga pirja aksidentale e lëngut të njëjtë.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire” Empty Re: E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire”

Sun 11 Mar 2012 - 19:55
E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire” 1698836746 E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire” 1698836746 pranej ka shku 4$galloni ketej se e pika kjo si ujin E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire” 1698836746
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire” Empty E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire”

Sun 18 Mar 2012 - 17:18
E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire” Shannonbenzina

Londer- Ajo quhet Shannon, jeton ne Middlesbrough dhe ka nje varesi te cuditshme. Nuk i pelqen nutela, as coca-cola, as embelsirat, por benzina. Shannon, adhuron aromen e benzines aq sa pi nje doze prej nje luge caji cdo dite.

Historia e saj eshte treguar ne emisionin My Strange Addiction: 'Te pish karburant eshte e dhimbshme, me djeg fyti, por edhe pse me ben keq, ndihemi mire', thote Shannon, ndoshta e pavetedijshme per demet serioze qe zakoni i saj mund t’i shkaktoje, sistemit nervor, zemres, melcise dhe veshkave. Madje edhe ne xhepat e saj, duke pare cmimin qe ka arritur karburanti.
Sponsored content

E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire” Empty Re: E droguar pas benzines:“Djeg pak por me ben te nidhem mire”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi