Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E dashur, të kam tradhtuar! Urdhëro një diamant! Empty E dashur, të kam tradhtuar! Urdhëro një diamant!

Tue 13 Apr 2010 - 22:20
E dashur, të kam tradhtuar! Urdhëro një diamant! E_dashur_te_kam_tradhtuar_urdh E dashur, të kam tradhtuar! Urdhëro një diamant!



Këto tradhti i kanë kushtuar Charltonit rreth 300.000 stërlina, derisa Elizabeta ka grumbulluar vathë, byzylyk, unaza dhe qafore unike të diamantit. Një biznesmen britanik i ka blerë gruas së tij nga një diamant sa herë që e ka tradhtuar, derisa zonja e tij ka grumbulluar një koleksion bukur të madh të stolive.
Robert Charlton ka qenë në martesë me gruan e tij Elizabet 26 vjet, por nuk i ka lënë anash as tradhtitë. Si dëmshpërblim, çdo herë që ka kaluar natën me ndonjë femër tjetër, gruan e vet e ka qerasur me diamante.

Këto tradhti i kanë kushtuar Charltonit rreth 300.000 stërlina, derisa Elizabeta ka grumbulluar vathë, byzylyk, unaza dhe qafore unike të diamantit.

Në koleksionin, të cilin bija e tyre e ka ofruar për shitje në ankand, gjendet edhe dëshmia më e madhe e tradhtisë së Robertit – qaforja me 54 diamante nga një periudhë shumë e hershme, me vlerë prej 50.000 stërlina.


Anetare te forumit
Per Meshkujt: C'mendoni per kte gjest? Do e Praktikonit?
Per Femrat: Do tju nderronte mendjen dhe se si ndiheni nje diamant? Do e Pranonit?
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E dashur, të kam tradhtuar! Urdhëro një diamant! Empty Re: E dashur, të kam tradhtuar! Urdhëro një diamant!

Fri 29 Apr 2011 - 23:11
Mua akoma sme ka dhuruar asnje, po ne kete pike nuk di te gezohem apo te trishtohem.. E dashur, të kam tradhtuar! Urdhëro një diamant! 552763
Anonymous
Vizitor
Vizitor

E dashur, të kam tradhtuar! Urdhëro një diamant! Empty Re: E dashur, të kam tradhtuar! Urdhëro një diamant!

Fri 29 Apr 2011 - 23:12
Aman nuk i duroj dot keto xheste me vjen per te vjell kur i thon ...domethene me cdo tradhetim edhe nje diamant e cti bej ato une .............ti zjej e tu pi lengun.
Sponsored content

E dashur, të kam tradhtuar! Urdhëro një diamant! Empty Re: E dashur, të kam tradhtuar! Urdhëro një diamant!

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi