Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Flori, i preferuari i femrave edhe në Gjermani Empty Flori, i preferuari i femrave edhe në Gjermani

Sun 1 Apr 2012 - 15:41
Flori, i preferuari i femrave edhe në Gjermani F1_01-flori1333286847Düsseldorf, 1 prill - Përveç koncerteve dhe performancës së shkëlqyer, Flori Mumajesi është pritur shumë mirë gjatë udhëtimit të tij në Gjermani, më saktë në qytetin e Düsseldorfit. Si zakonisht në mbrëmjet ku këndon ai, pjesë e koncertit janë më shumë nga gjinia femërore, pasi ai tashmë njihet si një nga meshkujt më të pëlqyer të skenës shqiptare. Flori Mumajesi nuk ka ngurruar që foton të cilën e ka realizuar me dy fanse të tij, të cilat i japin puthje të nxehta në faqe, ta postojë në faqen e fansave në facebook.

Flori për momentin është një nga emrat më të kërkuar në skenën shqiptare, qoftë si këngëtar ashtu edhe si kantautor, pasi punon edhe për emra të njohur të rajonit. Realizimet që bëhen në studion e tij muzikore, nominohen për projektet më të mira edhe në shtetet fqinje.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi