Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Marilyn Manson, një rikthim i “keq”... ashtu si dikur

prej Sun 8 Apr 2012 - 2:16
Marilyn Manson, një rikthim i “keq”... ashtu si dikur Marilyn-manson-noaMarilyn Manson, një rikthim i “keq”... ashtu si dikur Mariyl-manson-noaTitulli i albumit të ri “Born Villain” ( I lindur i keq) dhe imazhet e para të publikuara në rrjetin e internetit duhet thënë se ishin thjesht të dhënat e para. Tashmë ka ardhur dhe konfirmimi.

Pas disa vitesh “zbutjeje” Marilyn Manson është rikthyer ashtu si dikur. Diçka të tillë e konfirmon videoja e këngës së parë “No Reflection”, që është lançuar në rrjet gjatë këtyre ditëve dhe që ju e shikoni në fund të këtij lajmi.

Janë imazhe që po konsiderohen nga mediat amerikane si tepër të frikshme, me këngëtarin në versionin e një “Joker-i” djallëzor të Batman-it. Imazhe të errëta të një lloj bashkimi familjar që përfundon në një masakër.

Video besohet se është në një sintoni të plotë, kjo duke paralelizuar imazhet me melodinë ritmike dhe disi të rëndë të kësaj pjese.

r.b/NOA


Marilyn Manson, një rikthim i “keq”... ashtu si dikur Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi