Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Femra më e bukur e vitit 2012 Empty Femra më e bukur e vitit 2012

Sun 8 Apr 2012 - 3:05
Miranda Kerr është njeriu më i bukur për vitin 2012. Sipas revistës australiane “Who”, nëna e vogëlushit Flynn dhe gruaja e aktorit Orlando Bloom, supermodelja 28 vjeçare është edhe një thesar i Victoria’s Secret dhe ajo është e admiruar për bukurinë e saj.“Punoja edhe 18 orë në ditë, por që nga momenti që ka lindur Flynn mendova të ul ritmin tim të punës në mënyrë që të kaloj më shumë kohë me të”, shprehet Kerr, citon noa.al.Për të festuar lajmin, modelja ka vendosur të pozojë për të njëjtën revistë së bashku me djalin e saj vetëm 15 muajsh, duke theksuar se, “jam fillimisht nënë dhe grua, pastaj vjen puna”.Në vijim modelja me format perfekte dhe fytyrë ëngjëllore shprehet për djalin e saj se, “është vërtetë një fëmijë i mrekullueshëm" dhe shton: "Ka një vështrim në sy në të cilin duket sikur thotë, shiko se çfarë do ngatërroj tani..., e pra më pëlqen, sepse është si unë”.

Kjo nuk është hera e parë që Miranda vlerësohet për bukurinë stilin e saj të jetës sepse pikërisht në muajin janar, revista australiane “Grazia” e kishte vlerësuar si gruan më të admiruar nga ana e lexuesve të saj e cila di të menaxhojë shumë mirë si jetën profesionale edhe atë familjare.

a.y/noa.al
Femra më e bukur e vitit 2012 MirandaFemra më e bukur e vitit 2012 Miranda-1Femra më e bukur e vitit 2012 Miranda-2Femra më e bukur e vitit 2012 Miranda-3Femra më e bukur e vitit 2012 Miranda-me-djalinFemra më e bukur e vitit 2012 KopertinaFemra më e bukur e vitit 2012 Miranda-Ker
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Femra më e bukur e vitit 2012 Empty Re: Femra më e bukur e vitit 2012

Sun 8 Apr 2012 - 8:42
ca mame me pas qef me e pa ,, Femra më e bukur e vitit 2012 1286751612
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi