Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ai ka 20 miliardë dollarë por s’heq dorë nga shtëpia 18 m²

prej Mon 9 Apr 2012 - 18:35
Ai ka 20 miliardë dollarë por s’heq dorë nga shtëpia 18 m² 65121Betejë gjyqësore e njeriut më të pasur në Rusi, Alisher Usmanov me bashkinë në Moskë, për pronësinë e një apartamenti 18 m². Shtëpia ndodhet në bodrumin e ndërtesës së bashkisë. Një betejë denoncimesh, që ngjall ironi dhe debate të internet. (er.cu/BalkanWeb)
Ai ka 20 miliardë dollarë por s’heq dorë nga shtëpia 18 m² 65122Ai ka 20 miliardë dollarë por s’heq dorë nga shtëpia 18 m² 65123Ai ka 20 miliardë dollarë por s’heq dorë nga shtëpia 18 m² 65124


Ai ka 20 miliardë dollarë por s’heq dorë nga shtëpia 18 m² Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi