Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

default Vret gruan dhe i ha krahun, 79-vjecari kërkon pafajësi

prej Mon 9 Apr 2012 - 21:37
Vret gruan dhe i ha krahun, 79-vjecari kërkon pafajësi 53232UASHINGTON-Një 79-vjeçar i cili kishte emigruar nga Kina në Shtetet e Bashkuara të Amerikës kërkoi të shpallet i pafajshëm për akuzën e vrasjes së gruas së tij.
Të enjten, policia në Massachusetts e gjeti Jieming Liu të ulur në karrige e të lyer në gjak. Sipas policisë, gruaja e tij 73-vjeçare Yuee Zhou u gjet e mbuluar nga gjaku në dhomën e gjumit nga djali i tyre Yening Zhou.

Djali i agresorit tha se babai i tij nuk e dinte se çfarë po bënte në atë moment, por vetëm bërtiste duke thënë “kjo nuk është nëna jote”. Ndërsa kërkoi pafajësinë, 79-vjecari, Liu tha se gjithçka e kishte bërë për vëtëmbrojtje.

(d.b/BalkanWeb)
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi