Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default A eshte e rendesishme qe gjuha angleze te jete provim i detyruar ne maturen shtetrore?

prej Thu 26 Apr 2012 - 1:14
Si mendoni ...:

A eshte e rendesishme qe gjuha angleze te jete provim i detyruar ne maturen shtetrore?


Edituar për herë të fundit nga Aииα në Sat 28 Apr 2012 - 13:51, edituar 1 herë gjithsej


A eshte e rendesishme qe gjuha angleze te jete provim i detyruar ne maturen shtetrore? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Njera Si Asnjera
Njera Si Asnjera
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 29
<b>Postime</b> Postime : 30454
<b>Hobi</b> Hobi : Te realizoj enderrat e mija
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Gjakun e zemres te Mamit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 30/01/2012

default Re: A eshte e rendesishme qe gjuha angleze te jete provim i detyruar ne maturen shtetrore?

prej Thu 26 Apr 2012 - 9:59
Mendoj se asgje nuk duhet te jet e detyruar, por mendoj se eshte e rendesishme qe te jet


★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★Ne jete mos i beso askujt .. sepse dhe trendafili i bardhe .. hijen e ka te zeze★ ✿⊱╮ ★ ★ ✿⊱╮ ★

Une nuk jam nje stop gjate rruges. Une jam destinacioni.
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: A eshte e rendesishme qe gjuha angleze te jete provim i detyruar ne maturen shtetrore?

prej Thu 26 Apr 2012 - 10:19
te dish gjuh te huja asht dica e mire ...por jo te jet ne provime kush don te shkoj ne kurse e te mroj sa gjuh te doj...na cmenen


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

A eshte e rendesishme qe gjuha angleze te jete provim i detyruar ne maturen shtetrore? N
Sponsored content

default Re: A eshte e rendesishme qe gjuha angleze te jete provim i detyruar ne maturen shtetrore?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi