Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

“Im shoq më përdhunoi natën e parë të martesës…” - Faqe 2 Empty “Im shoq më përdhunoi natën e parë të martesës…”

Wed 2 May 2012 - 21:36
First topic message reminder :

“Ne u kthyem në shtëpi pas banketit martesor…Kishim pirë shumë dhe unë nuk kisha dëshirë për seks pasi ndihesha e dërrmuar…Iu luta mos ta bënim megjithatë ai i injoroi lutjet e mia dhe më detyroi me dhunë për të kryer seks.” Këto janë shkëputur nga dëshmia e një gruaje të re përpara gjykatës ndërsa ka akuzuar të shoqin për përdhunim. Sipas saj kjo nuk ishte hera evetme….Gjatë martesës së saj dyvjecare ajo pretendon se është përdhunuar katër herë të tjera madje njëherë kur ajo ishte shtatzënë dhe njëherë tjetër kur sapo kishte lindur. Më në fund, njëzetvjecarja duke pasur frikë se do të përsëritej vendosi ta denonconte.Bashkëshorti i saj i ka hedhur poshtë akuzat duke u shprehur se të bësh seks me gruan është plotësisht e ligjshme./albobserver.com/

Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

“Im shoq më përdhunoi natën e parë të martesës…” - Faqe 2 Empty Re: “Im shoq më përdhunoi natën e parë të martesës…”

Fri 4 May 2012 - 20:10
ppfffff ,,nuk postoj me ne kshu temash kur ti fshijne ciao
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Im shoq më përdhunoi natën e parë të martesës…” - Faqe 2 Empty Re: “Im shoq më përdhunoi natën e parë të martesës…”

Fri 4 May 2012 - 20:18
Tironci shkruajti:ppfffff ,,nuk postoj me ne kshu temash kur ti fshijne ciao

Tironci une kam pare qe jane fshire disa postime edhe kam fol me siper,arsyet nuk i di ,perse!? Mos ndoshta fjalori ish i pa pershtatshem apo cfare ka ndodh?

Me shkruaj ne mp pak rreth kesaj te me sqarosh pak,askush ska te drejten e fshirjes se postimeve nese ato i permbahen temes edhe nje fjalori te respektueshem shoqeror!
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

“Im shoq më përdhunoi natën e parë të martesës…” - Faqe 2 Empty Re: “Im shoq më përdhunoi natën e parë të martesës…”

Fri 4 May 2012 - 20:29
nuk para perdor fjalor nga faqja funit e librit “Im shoq më përdhunoi natën e parë të martesës…” - Faqe 2 568197611
Sponsored content

“Im shoq më përdhunoi natën e parë të martesës…” - Faqe 2 Empty Re: “Im shoq më përdhunoi natën e parë të martesës…”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi