Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Një 34 vjecare përdhunon një adoleshent, e deh më parë me alkool Empty Një 34 vjecare përdhunon një adoleshent, e deh më parë me alkool

Wed 2 May 2012 - 22:05
Një 34 vjecare përdhunon një adoleshent, e deh më parë me alkool NenanyNjë 34-vjeçare, nga Karteixh i Nju Jorkut, SHBA akuzohet se ka përdhunuar një 15 vjecar. Bëhet fjalë për Leana Intorcia, nënë e dy fëmijëve, e cila e ka ftuar adoleshentin në shtëpinë e saj dhe e ka dehur atë me alkol. Më pas duke përfituar nga gjendja e tije ka përdhunuar. Ajo u arrestua disa orë më vonë kur prindërit e 15 vjecarit e denoncuan atë në polici. Tashmë ajo do të përballet me akuzat për përdhunim të shkallës së tretë dhe rrezikim të mirëqenies së një fëmije./albobserver.com/



Në SHBA, ky është rasti i dytë në javët e fundit që një grua përdhunon një minoren. Në Union Taunship, Ohajo një 20 vjecare, Xhemi Nikol Filips, nën kërcënimin e thikës ka dëtyruar një 14 vjecar që të hyjë në apartamentin e saj dhe më pas ka abuzuar seksualisht me të.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi