Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën Empty Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën

Fri 10 May 2013 - 18:59
Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën 361-300x176Një person i dënuar më parë nga policia për mbajtje armësh ushtarake është denoncuar ditën e djeshme nga një e mitur nën akuzën e përdhunimit.
E mitura me iniciale K. A. nga fshati Libonik i ka treguar policisë se shtetasi Emiljan Dine, 33 vjeç, banues në fshatin Dërsnik, Korçë, ka ushtruar vazhdimisht presion mbi vajzën duke e detyruar atë të kryejë marrëdhënie intime.
Personi që është denoncuar nga vajza është njeri problematikë në zonë dhe i dënuar më parë nga drejtësia.
Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e shtetasit Emiljano Dine u gjetën dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale 60 copë fishekë kalibri 9 mm, 1 silenciator armë zjarri, 1 krehër pistolete, 2 thika, ndërsa në lokalin e tij u gjet dhe një sasi prej 15.4 gramësh lënde e dyshuar si narkotike, kanabis sativa.

Menjherë policia ka bërë edhe arrestimin e këtij të fundit, duke i shtuar edhe akuzën e përdhunimit të një të miture./alb-observer.com/
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën Empty Re: Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën

Sat 11 May 2013 - 12:21
Kreu marrëdhënie seksuale me një 13 vjecare, e mitura: “Shkova me dëshirë por nuk e dija që ishte i martuar”
Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën E-mitura-300x165Një 33-vjeçar nga qyteti i Korçës, i martuar dhe baba i një fëmije të mitur, kishte marrë 13-vjeçaren me inicialet K.A. dhe e kishte cuar në një banesë me qira ku e kishte mbajtur përgjatë gjithë natës. Vajza, banuese në fshatin Libonik, ishte kthyer në shtëpi tek prindërit në orët e para të mëngjesit dhe nën presionin e prindërve, ka treguar se kishte qenë me të dashurin e saj Emiljan Dine, vëllai i kryeplakut të fshatit Dërsnik , person me precedentë të mëparshëm penalë

Prindërit e 13-vjeçares kanë bërë denoncim në Komisariatin e Policisë së Korçës, me pretendimin se 33-vjeçari ka kryer marrëdhënie seksuale me vajzën e tyre, e cila është në moshë të mitur.
“Kishim pak kohë që njiheshim dhe pavarësisht diferencës së moshës, unë ndjeja për të. Më pëlqente dhe kishim pak kohë që ishim lidhur. Vinte më takonte gjithmonë në fshat. Unë shkova me dëshirë me të, se e doja, por nuk e dija që ishte i martuar. Ai nuk ka faj”, – ka deklaruar 13-vjeçarja në polici./alb-observer.com/
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën Empty Re: Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën

Sun 12 May 2013 - 22:49
Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën 33333
33-vjeçari që kreu marrdhënie seksuale me 13-vjeçaren në qytetin e Korçës sot ka marrë masën “arrest me burg”.
Shtetasi në fjalë Emiljan Dine, rezulton të jetë vëllai binjak i kreplakut të fshatit Dersnik, nga ku edhe janë të dy protagonistët e ngjarjes.
ësohet se 33-vjeçari, i martuar dhe baba i një fëmije të mitur, kishte marrë 13-vjeçaren me inicialet K.A. në një banesë me qira në qytetin e Korçës, ku e kishte mbajtur përgjatë gjithë natës dhe kishte kryer me të marrëdhënie seksuale.
Sipas policisë lokale, vajza ishte kthyer në shtëpi tek prindërit në orët e para të mëngjesit, duke u përpjekur të fshehë të vërtetën.

Pas kësajë prindërit e vajzën janë përpjekur të mësojnë të vërtetën dhe kanë arritur ta gjejnë atë, ku kanë mësuar se i dashuri vajzës ishte 33-vjeçari i martuar, i dënuar edhe më herët nga policia./alb-observer.com/
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën Empty Re: Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën

Sun 12 May 2013 - 22:51
Obobo si e ka mbajt siper ajo e njome ter kete...... "buall",qysh ta them ndryshe se.... rerr
Sponsored content

Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën Empty Re: Ish-i dënuari 33-vjeçarë përdhunon të miturën

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi