Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Rita Ora "çmend" fansat në Londër, komente për veshjen hot (Fotot) Empty Rita Ora "çmend" fansat në Londër, komente për veshjen hot (Fotot)

Tue 8 May 2012 - 16:07
Rita Ora "çmend" fansat në Londër, komente për veshjen hot (Fotot) Rita-Ora-1Londër, 7 maj 2012, NOA- Këngëtarja me orgjinë shqiptare ka arritur të jetë një nga më të pëlqyerat e botës së muzikës. Jo vetëm është e kërkuar nga media, por edhe nga fansat. Dje këngëtarja 21-vjeçare ka performuar në lokalin “G-A-Y” në Londër, këngët e albumit të saj të ri.

Mes një atmosfere entuziaste dhe të ftuarve të njohur nga bota e artit, Rita Ora ka dhuruar spektakël me këngët e saj më të mira si “R.I.P”, “Rock the life”, etj.

Por veç performancës së saj artistike, media londineze komenton gjatë veshjen e saj. Rita Ora është shfaqur në skenë me një veshje më shumë sesa ekstravagante Me pantallona shumë të shkurta, sidomos në pjesën e pasme, Rita Ora ka dhuruar jo vetëm muzikë, por edhe kërcime seksuale.

a.k.noa.alRita Ora "çmend" fansat në Londër, komente për veshjen hot (Fotot) Rita-Ora-2Rita Ora "çmend" fansat në Londër, komente për veshjen hot (Fotot) Rita-Ora-3Rita Ora "çmend" fansat në Londër, komente për veshjen hot (Fotot) Rita-Ora-4
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi