Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët Empty E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët

Tue 8 May 2012 - 18:55
Ishte një moment aq i madh, sa nuk mund ta mbanin këmbët e saj. Ndërsa shumica e vajzave presin propozimet me habi, Britanny Hillard u trondit aq shumë kur i dashuri Cameron Humfleet i kërkoi asaj të martohej me të, sa u bllokua krejtësisht. Cameron, 24 vjeçar nga Londra, propozoi të dashurën e tij bjonde para të gjithë miqtë të tyre te martohej me te. Por 20 vjeçarja u habit aq shumë sa i ra të fikët dhe mundi të reagojë pas 15 minutash, kur ajo miratoi propozimin, pasi e rimori ate. Gjithçka u kap në kamera dhe u publikua më vonë në You Tube nga vetë nusja. Tani video ka marrë mjaft klimike, me mijëra në ditë.Ne fakt, i dashuri romantik kishte planifikuar një surprizë të dyfishtë për të dashurën e tij. Cameron kishte organizuar një parti për 20 vjetorin e Britanny me të gjithë miqtë e saj. Meqënëse ishte një javë me vonesë, ajo nuk e kishte pritur, por pas mbërritjes me sy të mbyllur ka gjetur festën për të. Festa shumë shpejt solli surprizën tjetër kur partneri i saj e propozoi. Ndërsa ai u ul në njërin gju me unazën në dorë, kjo do të thoshte shumë për vajzën. Vetëm 15 minuta më vonë ajo ishte gati t’i përgjigjej propozimit të tij, duke pranuar e lumtur.
E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët BritannynefesteE propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët CamerondukeepropozuarE propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët VajzesibietefiketE propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët PasnjemomentiCameronuperpoqperseritepropozojevajzenE propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët Ciftiilumturdukeuperqafuar
Britany shkroi në You Tube: ‘Unë kam të fejuarin më të mirë në të gjithë botën”. Dhe më pas ajo shkroi në Facebook: ‘Kjo është çmenduri. Unë vërtet nuk e prisja që e gjithë kjo të ndodhte. Jam kaq e hutuar. Propozimi erdhi një vit pasi çifti kishte nisur të dilte bashkë.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët Empty Re: E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët

Tue 8 May 2012 - 19:03
Sa bukur krt i loved E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët 568197611
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët Empty Re: E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët

Wed 9 May 2012 - 12:06
e bukur kjo
MeLaQja
MeLaQja
Anetari ri
Anetari ri
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Gjermania
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 34
<b>Hobi</b> Hobi : Moda,Sport,Forum
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Usa.Gjermani.
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/03/2012

E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët Empty Re: E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët

Wed 9 May 2012 - 14:11
ooooooooooo sa romantishh bree te ishin krejt meshkujt keshtu
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët Empty Re: E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët

Wed 9 May 2012 - 14:16
Cudi si e ka pelqyer Tironci kete se meshkujt skane tendeca shume per romantizem,ose kane por se shprehin aq sa ne edhe pertojne te meren me hollesira e detaje si keto E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët 721253
Sponsored content

E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët Empty Re: E propozon i dashuri për martesë, 20 vjeçares… i bie të fikët

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi